КК Црвена звезда

  1. Loool Stec

    https://youtu.be/91fBBnSS0l4

    Eo vam cela tekma braćo draga

  2. E zvezdai, dosao sam samo da vam cestitam na pobedi protiv Reala.
    Gledao sam tekmu al nisam bio pri kompu da pisem.

    Borba koja me podsetila na jedan klub o kome ne govorimo i trener koji poceo da trenira strogocu i kali klince kao jedan drugi o kome ne govorimo.

    No, dobra kosarkaska predstava.

  3. Hvala ti uvek kad jebemo Real cenim kad nam čestitaju.

  4. какве су сад шансе да прође звијезда? кад ће вилијамс почети да игра?

  5. Вилијамс против Химкија ваљда.

  6. Al nemojte da se skenjate ako MWill ne bude na nivou na početku. Biće kad zatreba najviše. (u TOP8 xe xe)

    https://www.youtube.com/watch?v=I-mhZ-YSOhg

  7. (u TOP8 xe xe)

    Мислиш за Ф4?

    Расни је

  8. Kod Vilijamsa je dobro što mu igra ne zavisi mnogo od fizijalija, tako da bi trebao brzo da uđe u ritam.

  9. Vratija se Ćilma!

  10. Desi tilmo popusis mi kurac

  11. LOL ĆILMO ODBANOVAN

  12. Eo me sise malene xD

  13. E jebite vi mene ako mwill bude imao vise od 20min po tekmi, pusti pricu jovic igra kao mator da ne kazem na reprezentativnom nivou hehe

  14. Pa jebiga, mora da se dokaže za minutažu, Rebron plodi za sad lolo

    A kontam da je Jovke malo prso što realno igra na visokom nivou a dovode mu Mekela pa sad Vilijamsa, plus gorepomenuti Rebić dobija više pohvala nego on.

  15. Niko ne dobija vise pohvala od jovketa

  16. Vilijams kad je (sa produzecima) oborio rekord u asistencijama pevali se hvalospevi, Jovke prestigao taj rekord i bio tema jedan dan.

    Pravda za Jovke!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.