КК Црвена звезда

  1. Jbt, ovaj Markus se ošišao kad je lani dolazio u CZ i ti je to. Sad je brat šumeni.

  2. Шта би данас на преговорима са Ел, имамо ли мјесто или не?

  3. dogovoreno je da šampion EL igra u ABA ligi
    #ćokilegenda

  4. ..i da uplati 100k eura u fond za decu sa Kosova.

    #humanost

  5. хубатка сигурно

  6. Vučićpeder poznat pod nadimkom Šerlok Holms. Vučićpeder istražuje.

  7. Zanimanje kvazinovinara za moj penis prelazi u opsesiju.

  8. Ne znam gde si ti video pominjanje tvog penisa? Druga je stvar što bi ti to možda voleo, ali jebiga ne mogu ti ispuniti tu želju.

  9. Познат, под, надимак, Шерлок Холмс, истраживати... пенис? Вучићпедер?

  10. Kvazinovinar je latentan izgleda...

  11. Vučićpeder odgovara u jednoj rečenici. Lakonski. Kakav Spartanac i Leonida bi mu pozavideo.

  12. Zamolio bih kvazinovinara da prekine svoju bolesnu opsesiju i prekine da me proganja. Informer nije objavio nista o farmi vec pola sata, a ti gubi ovde vreme sa mnom

  13. Ali dečko nemam ja opsesiju već ti, svaki dan moraš da rokneš makar tri posta na nekoj temi koja se tiče Zvezde. Prema tome stvarno ne znam ko zapravo ima problem. Ne birni se za moje vreme, ne gubim ga, oduvek sam voleo da osobama za posebnim potrebama pružim makar deo svog vremena i to upravo radim. Baš sam human.

  14. svaki dan moraš da rokneš makar tri posta na nekoj temi koja se tiče Zvezde.

    A nijedan na temu paće.

  15. I to što kažež Dijo. Za navijača Partizana, prosto je neverovatno koliko ga ne interesuje tema o njegovom klubu.

  16. Ajd ne kenjajte. Dali nam nubovi 1300 golova došao čovek da istovara govna po temama ko što mi radimo kad njih neko naduje, ne glumite budale. To je tako od vremena

  17. Moram da prokomentarisem post clana Dionisijo, to nek bude moje dobro delo za danas. Muceniku niko nista nije odgovorio vec mesecima, upadne pise tako, ljudi samo preskoce, a on komunicira sam sa sobom. Vise necu, jedan je dovoljan.

  18. Постајеш баш солидно јадан. Имаш толику потребу да испровоцираш реакцију од неког, да ћеш се накачити на људе и писати реплике без икаквог смисла, само зато што смо ти пре два дана искулирали три узастопна покушаја да распалиш расправу. Овакав чобанизам и затрпавање теме се допуштао само једној особи, која је тад била на "положају", али се овог пута надам да ће бити заустављена.

  19. Evo Stecan poziva na moj ban jer ne moze vise da izdrzi polivanje. Zaista jadno Stecane, to se radi samo kod licnog vredjanja ili rasizma, nacizma ili slicno. Jebo te Vucic, trazis cenzuru zbog drugacijeg misljenja.

    5 komada od Borca na cmarakani

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.