КК Црвена звезда

  1. Dobice Himki po picki

  2. crvena zvezda će pobediti svoga protivnika večeras

  3. Неби реко! Бранчило игра јаку одбрану као некад Џордан.

  4. Вечерас Вилијамс после шес месеци паузе одучава од кошарке одвратног Финца, сипа му 16 поена у лице и дели пешес асистенција.

    ЗАПАНТИТЕ ОВАЈ ПОСТ

  5. Haha odlična opaska prekaljenog Slepog!

    http://i.imgur.com/TXxh37O.jpg
    http://i.imgur.com/Qebbawm.jpg

    Ako ovo ne govori dovoljno onda ne znam.

  6. хаха што рече неко: ''капирам да се Радоња и Гроф дописују и шаљу један другом форе и скечеве са све оним црногорским словима'' лооол

  7. Samo ovo da kažem, jeste znali da Tole Karadžić ima 76 godina jebenih!?

  8. Dž ne samo da ima 76, nego sa svojih 76 može opet da se kandiduje za predsednika FSS, a npr. Džajić koji ima 69 nemaže, po uredbi skoro donetoj.

  9. Da, po tom članku sam i skontao, nevera. Elem, jebo Toleta, aj da karamo Himkija večeras.

  10. Ej, zamisli da Ćoki legenda dovede Nolana Smita al bi to bilo pišanje po paći lololo

  11. I JE BI HIM KI JAAAAAAA

  12. видео сам цирбеса једно три-четири пута прошлог месеца. вози неку прелепу мечку, вероватно иде на тренинг пошто је сваки пут ишао у правцу пионира.

  13. мислим, он вози мечку, боле га курац, а ви се ту нервирате (то је била поента).

  14. Delije su okrenule ledja svom klubu koga su bojkotovali u najtezim vremenima i doprineli da bude ugasen. A zatim ginu godinama za FMP. Ovim neoprostivim navijackim grehom su za sva vremena sebe uklonili sa navijacke scene sveta i postali metom sprdnje, ponizavanja i zaljenja svih kojima je sport u srcu.

    Nekada su delije bile na prvim borbenim linijama odbrane Srpstva i nacionalnih interesa. Bili su na ponos Srbije i domacih, kao i evropskih patriota. Onda su Panteri poceli prozivati Tadica i Kostunicu, ljude kojima nije padalo na pamet da prave bilo kakav tal sa siptarima. Zatim su na vlast doveli osvedocene izdajnike i sto je najgore podrzavaju ih u najvecoj izdaji nacionalnih interesa i Kosova.

    Mi se ovde ne raspravljamo oko navijackih tema, mi seremo po vama i podsecamo kakva ste govna.

  15. Ja navijam za Partizan, ali mi je drago za svaki uspjeh naših klubova u Evropi.
    Pozdrav prijatelji

  16. Nemojmo se svadžati budimo jaki budimo bastion!

  17. Truće poslao sam gazdi poruku da budem mod, podrzi me, budimo jaki zajedno!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.