КК Црвена звезда

  1. Jebe radonju ovaj njihov trener, tacno se oseti da nas provalio kako igramo.

  2. jebo majku al ubacuju

  3. Sto je najgore i mi imamo dobar sut, pitanje koju ekipu ce stati sut u drugom poluvremenu..a jednu hoce sigurno.

  4. 7 trojki nam munuse do sad. Dace ih 20 kolko vidim.

  5. Ne, zilion trojki ubacite. Ajde bre Radonja, valjda je odbrana tvoj reon, ne daj da nas pune.

    Da nam ova utakmica nije toliko važna, koliko bih uživao, odličan meč.

    A Bajern gazi Strazbur, el beše Stevan reče da nam to odgovara?

  6. Jebe radonju ovaj njihov trener, tacno se oseti da nas provalio kako igramo.

    Не сери бре баксузе један. Шутирају брдо тројки и имају 50% успешност. Јеботе, 21 поен су на тројке дали.

    Дали смо 50 поена и фино изгледамо нападачки. Имамо по пар празних минута опет, али јебига, сада имамо много бољу ротацију и много више озбиљних играча тако да мислим да можемо да се носимо са овима до краја. И исто тако, мислим да ће их мало стати шут. И даље сам оптимиста. Фино изгледамо.

  7. Jebacemo ih ne bas laganini, ali 6 razlike za nas 91:85
    ZAPAMTITE OVAJ POST

  8. To sam i ja rekao.

  9. Sto je najgore Reme, ovo su takvi suteri da ne mora uopce da ih stane.

    Uh sto bih voleo da ih nakantamo zbog Rajsa slepcine potcenjivacke.

  10. Ovaj mali kornjačoljubac donosi sreću osećam to!

  11. оће несрећни томпсон да убаци нешто ајде разумем да играч није у форми ал јбт

  12. и дај настића будалу боље и он него штиме

  13. Treba jovke i vilijams zajedno da igraju.

  14. jebiga, biće bolje

  15. Brate daj mileru svaku loptu i aukurac, ne moz ga cuva niko.

  16. ај сад боже помози

  17. Kako bre burger u marketu pa nije to zvaka jbg

  18. gif simona kako pase parket pls

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.