КК Црвена звезда

  1. надам се да ћете остати пријатељи

  2. Kako ne Slepi brat moj

  3. Дио, брате, јеси се ово ти управо укључио код Тегија?

  4. Ako je to uslov prijateljstva, daću mu user i pass za drugi nalog koji samo ja koristim, pa neka on gleda kad šta hoće na telefonu, a ja ću da se žrtvujem i gledam na teveu

  5. тонсона отерати

  6. Немој човјека да поредите са Ђенком, ни приближно слични играчи. Томпсон ништа није показао до сад. Ако некад веже пар утакмица са 15+ поена, онда може, до тад не.

  7. Е, што се тиче Арене, није толико страшно, мислим да Бајерн можемо добити и тамо. А и биће пуна. Данас је већ било превише људи у Пиониру, за Бајерн би ушло 9 хиљада у халу, пукла би нека ограда или тако нешто. Јбг, навијање ће бити слабије, али опет доста боље него против Фенера са 15 хиљада индиспонираних душа.

  8. slepi uzmi studentski sbb od ng jbg

  9. И ја мислим да би могла атмосфера да буде као против Будивељника, али само ако отворимо утакмицу како ваља и да имамо од +5 до +10 да публика буде константно у мечу.

  10. шта нам сад треба да прођемо, може ли некако ако изгубимо обе текме?

  11. slepi uzmi studentski sbb od ng jbg

    Sredićemo nešto, ne sme moj prijatelj Boh ostati bez moćnog sportklubea u HD rezoluciji

    aли опет доста боље него против Фенера са 15 хиљада индиспонираних душа

    Ono protiv Fenera je bilo kriminalno, jedna od najgorih, ako ne i najgora utakmica na kojoj sam bio. Volo bih da se igra u Pioniru, al kakav sam baksuz neću doći do karte taman od 4 ujutru stajo ispred eventima

  12. кака курац арена где 72% људи пије јелен из оне мале нове флаше и мисли да је лајање на звезде најбољи домаћи филм а и шире, јача атмосфера била малопре у клаџи кад смо гледали

  13. Brt, može da se prođe sa dva poraza. Ima neka računica, zaboravio sam kako ide tačno, ali prilično je malo verovatna. Bolje da gledamo da ojebemo Bajern kotkuće i da ne kalkulišemo previše

  14. Boh, mogu ja da ti dam šifru za moj d3go. Al mozes li da gledas sportklub? Tj imas li sbb internet, drugacije nece.

  15. Најбољи сценарио је да Бајерн добије Реал, па са нама посљедље коло да им та утакмица нема никакав значај.

  16. Дио, брате, јеси се ово ти управо укључио код Тегија?

    A? Nisam, je l to ovaj?

    хаххаах какав се болесник управо јавио код Тегија

    Ко се све јавља крв ти јебем...

    Haha, pa lepo.

  17. чек јел пролазимо ако добијемо фенер сигурно? они су обезбедили пласман тако да се можда мало опусте све је могуће ако се понови вечерашњи меч

    него шта било код тегија ко се јавио

  18. То је добар пример, Митке, биће отприлике као против Будивељника. Атмосфера. Победа би могла да буде убедљива, за промену лоло

  19. @Dyo

    ххааха тај тај

    јавио се лик, крено нешто да лупа о баскету и онда одједном каже... ''Е Теги, оћеш да причамо мало о фудбалу, а? Ајде мало да причамо о фудбалу...'' и крене онда да се дере ''ЈЕБИ ШИПТ...'''и искључе га хахаха

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.