КК Црвена звезда

  1. Бохор није академски фецес.

  2. on ima x5 i jebe kurce u picku
    jbg

  3. LOL ja sam, pomešao sam sa Anđusom emisije jbg. Anđusa isto kad zovem prvo napomenem da ja znam da on sve zna ali ne sme da mnogo priča jer nije u redu da priča o svojim drugarima, al da ako ga neko nagazi da će da priča.

    Okačite lika kad bude bilo.

  4. Tegi: to su vam vec malo nerealne zelje, treba to isplatiti...al dobro, novac nije kategorija na koju se osvrcemo

    ahahahhahahahah

  5. Pišam se na index pa kad ne bi imao tv uopšte.
    Braćo za sad ne manjkam ni u čemu kad šta zafali javljam se. Jebem ti pretvorio sam tel u spejsšatl

  6. Дио, јавио се неки Стефан, имао је поприлично фину опсервацију, па помислих да ниси ти можда. Таман се поклопило вријеме кад си нестао са сајта.

  7. Hahaha ako je ovaj što se sad javio iz Pančeva, ja sutra sečem kurac ispred pošte. Kakav seljački naglasak hahah

  8. Haha isto tako se javio (kod Anđusa msm) lik koji kaže dobro veče taj i taj, i kaže i ime i naselje gde stanujem u Bg, sve, izneverovao sam bio.

    Pustio sam i ja sad, nisam planirao, al kad već zovem, da čujem i šta se dešava.

    Bolji je Anđus, njemu su svi u pravu, Tegiju nije niko u pravu, ko ne ponovi njegove misli.

  9. Bolji je Anđus

    Apsolutno. Jbt gledam pre neki dan onaj Zvonkov komentar na pobedu Partizana nad AZ-om i kontam kakva bi parada skečeva bila kad bi Anđus ugostio Zvonka i Barda. Prštalo bi na sve strane

  10. Haha podseti me na emisiju kod Marića, gosti Anđus, Bard, Pantić Milojko, i neki lik što promoviše svoju knjigu nešto pitaj Boga šta, i na sve to ih Marić poprckuje.

    Ono lud čovek ne bi mogo smisliti.

  11. Hahaha dada jbt, zaboravio sam na to skroz... Tad je Bard pričao kako je učio Žabare kako bi trebalo da se kupaju i menjaju donji veš svakodnevno. Saću da pustim to da se uspavam loool

  12. Hahaha to, prejaka emisija bila!

    Tegi kraj... :(

  13. чек јел пролазимо ако добијемо фенер сигурно?

    Prolazimo ako Bajern dobije Reala. Ako dobijemo Fener, a Real dobije Bajern što je realno, ne smemo izgubiti od Bajerna +11. Mada možda i Strazbur dobije Himki sledeće kolo ako ih sere kao protiv Reala i Fenera xD tad bi se tek sve iskomplikovalolo

  14. Brate ako dobijemo Fener prošli smo samo u slučaju da Bajern čukne Real. Ako izgubi Bajern, ne smemo da izgubimo od njih više od 11 razlike u zadnjem kolu.

  15. Ушао сам на Евролигин канал да видим шта су ставили за потез вечери, кад оно избацили два клипа са тим називом. Оба су са исте утакмице и од истог играча. А реално, како се одлучити лоло

  16. Đe ste noćobdije :)
    Gledate li reprizu?

  17. Pa što kad smo gledali prenos?

  18. Калкулације.

    Опција 1. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 1
    БАЈ-РМД 1
    ФЕН-ЦЗВ 1
    Пролазимо ако победимо Бајерн или ако изгубимо од Бајерна, али Реал победи Стразбур и Фенер победи Химки.

    Опција 2. Следеће коло
    СТР-ХИМ 1
    БАЈ-РМД 1
    ФЕН-ЦЗВ 2
    Пролазимо у сваком случају осим ако изгубимо од Бајерна, а Стразбур победи Реал и Химки победи Фенер.

    Опција 3. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 1
    БАЈ-РМД 2
    ФЕН-ЦЗВ 1
    Пролазимо само ако победимо Бајерн.

    Опција 4. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 2
    БАЈ-РМД 1
    ФЕН-ЦЗВ 1
    Пролазимо ако победимо Бајерн, или уколико изгубимо од Бајерна, али истовремено Стразбур рокне Реал.

    Опција 5. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 2
    БАЈ-РМД 1
    ФЕН-ЦЗВ 2
    Пролазимо независно од резултата у последњем колу.

    Опција 6. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 2
    БАЈ-РМД 2
    ФЕН-ЦЗВ 1
    Пролазимо уколико победимо Бајерн. Уколико не победимо, испадамо.

    Опција 7. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 1
    БАЈ-РМД 2
    ФЕН-ЦЗВ 2
    Пролазимо ако победимо, или уколико изгубимо, а да притом не победе Реал и Химки у утакмици против Стразбура, односно Фенера. У том случају нам треба нека прелуда срећа да бисмо прошли.

    Опција 8. Следеће коло:
    СТР-ХИМ 2
    БАЈ-РМД 2
    ФЕН-ЦЗВ 2
    Пролазимо у сваком случају. Јер у случају да направимо троугао ми, Реал и Бајерн, међусобни скор бисмо имали 2-2, Реал би имао 3-1, а Бајерн 1-3, и даље бисмо прошли ми и Реал, а у случају четвороугла Химки, Звезда, Реал, Бајерн у ком сви имају 5-5, ми бисмо имали међусобни скор са овим тимовима 3-3, Реал би имао 3-3, Химки би имао 5-1, а Бајерн 1-5. Тако да бисмо прошли Химки, Реал и ми.

    Ако добро рачунам, Фенеру прво место можемо да угрозимо само ми и Химки.

  19. Najrealnija opcija 6, koja na zalost nama najmanje odgovara.
    Mada sta je u ovoj ludoj grupi realno.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.