КК Црвена звезда

  1. 32 joke oke, a obrisali su par smradovi.

  2. Bohore, nema možda sa nikom ollanik, ali bilo ih je zilion sa onom retardiranom slikom.

  3. Sigurno imam preko 70 naloga na sajtu. Jer sam imao par duplih kad sam joketa imao. Ali Rasni je moj glavni nalog sad, samo što me banuju za sve moguće gluposti. Imam 80 banova na Rasnom ja mislim, a vreme provedeno u banu mi je duplo vece od onoga na sajtu.

  4. Sad, moguće je i da su se neki drugi autori zajebavali sa tom slikom, ne znam.
    Haha, 32 komada! Rasni, ti si Bog.

  5. Ma nema Šalabe, Punjač je njegov dupli stvarno a brda ima koje su svi koristili, Ombre itd. Ako ćeš tako i ja sam se logovao bar na 30 kad bio sam banovan

  6. Ili 30 sa ovom slikom je bilo do skoro hahaha

  7. http://vukajlija.com/forum/teme/52300 хах

    Живо ме занима ко има више, Расни или Лепри.

  8. Ma znam da su modovi prije 3 godine, otprilike, na keca trajno banovali naloge sa tom slikom i kao razlog navodili samo ollanik ili trajno banovani autor, tako nešto.

  9. Jeste Šal, al te smo oterali sad moduju korektni ljudi kojima ne smeta jak Olanik

  10. Haha, moguće. Ali, onda su bila bolja vremena na sajtu, realno. Evo, Reme zna. :D

  11. Ja navijam za Partizan, ali mi je drago kad Zvezda pobedi Madrid ili Himki npr.

  12. Meni je sad do jaja na sajtu. Jos da je cara stalno tu i jos par likova bilo bi predobro.

  13. Nikad bolje na sajtu nije bilo, mozda jedino kad smomimali temu za prepucavanja.

  14. Jbg, onda ti nisu dali da se istakneš. NISU SHVATALI DA SI TI GENIJALAC ZAPRAVO.

  15. moj avatar bi ubio tvog rasni

  16. Samo da mi prodje ban na rasnom i krecem sa madjijama, sa ovog naloga se cuvam da me ne banuju, jer nije moj.

  17. A sta bi tebi uradio moj prvi avatar.....

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.