КК Црвена звезда

  1. vucicupederu zvali te iz fk paca kazu nije vise sns hoce da predlozis novu upravu

  2. neki konzorcijum jeriko-dzoni-janpi-gazmudo mozda a?

  3. Samo bez nervoze. Koga boli ona stvar za vase frustracije i komplekse. Nisam vas ja naterao da navijate za FMP.

  4. inace smo jako nervozni i zavidimo tebi smirenom i neisfrustriranom hahahahha

  5. idi napravi neki poster politicki da mozes da spavas jbt sve ce se ovo jednom juce zvati lol

  6. Pušimo od Mege večeras.

  7. Bole nas kurci guramo megu u plej of

  8. Dace misko crnaca ljutih za sl sezonu

  9. Sl sezona loooool

  10. Ne treba, samo neka zadrže Guduru.

  11. Sta jos neverujes da gudura postaje zverinjak?

  12. Mislim da će ga sjebati to što je načuo da je mudonja, pa pretjeruje. Ako se sjebe, ti ćeš biti jedan od glavnih krivaca.

  13. Palo mi na pamet da malo čitam temu od početka. :) Da se pohvalim da pratim KK od druge strane. :D Ali nerealno je fda Peki d Džem banuje SMarka na 48h zbog navijačke prozivke, a Stevan ga moli da ga odbanuje, haha kakva vremena na sajtu.

  14. Ja sam banovan zbog navijanja na navijackim temama. To nema ni u Engleskoj

  15. тебе је требало да банују још на клиници за абортусе, ал јебига нема правде на овоме свету

  16. Rasni, znaš li tačan broj joke oke naloga koje si napravio?

  17. On i ollanik su šampioni ove kategorije.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.