КК Црвена звезда

  1. Guduric ima muda koliko cela ekipa zajedno

  2. Sve te jebalo u picku

  3. ПОПУШИО БИХ ГУДУРИ КУРЧИНУ КИЛО ИПО ТЕШКУ

  4. Ono sto pseto kaze.

  5. sta sam rek'o, mamu vam jebem
    NAPRED ZVEZDA HEJ
    NAPRED ZVEZDA HEJ
    NAPRED ZVEZDA HEJ

  6. Gudura bog. Za neku godinu Džordan ima da se kurči kako je imao isti broj na dresu kao Gudura.

  7. 1. Centri igrali očajnu odbranu
    2. Miler mnogo solira, koštaće nas to kad-tad
    3. Pešić pročitao Radonjića kao knjigu
    4. Ja ne znam šta se desilo sa Bajernom u poslednjoj četvrtini i kako smo je dobili 29:11
    5. AUFIDERZEN!!!

  8. jebem vam mamu u po poicke, mi jebemo

  9. Лоша партија Милера. Много је лопти сјебао. Мада, сада је то небитно.

    ЈЕБИ ГУДУРА БРАТЕ!

    И Маик стандардно јебачки одиграо. Криво ми је што није дао ону трицу пред полувреме.

    МВил мора да се уигра још мало. Јовић добар. Изненадио ме његов шут за три. Лоло.
    Бранчило одличан у одбрани, али када се ломи текма, не сме он много да се пита у нападу. Симон добар у првој четвртини.

    Једна ствар која ми се не свиђа је што када год добро стартујемо меч, једну од наредне две четвртине пушимо голему курчину, али добро, доћи ће то на своје.

    Иначе, прва четвртина 31 поен, четврта четвртина 29 поена. Друга и трећа заједно 25 поена. :Д

  10. Kolko je dao djedovic?
    Jel ispod 10?

  11. чим сам реко да јебем мајку свима осим гудурићу кренуо је цунами из муда

    дечко је нови калина и мало ми је поправио мишљење о прибојцима

    свима осталима и даље јебем матер, радоњићу поготово

  12. и цирбес се може изузети јебига шта ће човек не може петнес минута да јури чамугу а да га не хвата несвес, радоња дегенерик не уме да уведе маскоту да бар туче ове по бубрезима

  13. и нисам видео да некога овако сере откако су кецман и божић отишли из партизана

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.