КК Црвена звезда

  1. аууу ал је ово било добро

  2. М И Л И
    О
    Ј
    И

    !!!

  3. ако сам добро скапирао идемо у сл групу

    фенер
    дарушафака
    цедевита
    локомотива
    пао
    лаборал

    још само да победи цска ваљда па да упадне код нас и уникаха

  4. Kome smeta jak Jovic?

  5. gudura je majstor.... zasluzili smo ovo, realno

  6. па и нисмо, бајерн је покидао, спречило их је да уђу у топ 16 то што је наше срало ненормално

    не могу ни да се радујем сад, замало да ме хоспитализују на половини треће четвртине и јебем им матер говна безмудашка

  7. O krv ti jebem ko da sam kopo.

  8. Марко ајде не сери брате. Реално си највећи цигански смрад и твоји коментари су у рангу блзових фазон. Али готивна си главица овако јбг :*

  9. у праву сам, боли те то милошу!!!

  10. данас се пости, грешниче

    амин +

  11. da se uzme ona kalinina slika sa mudima u kolicima i meti gudurina lobanja

  12. реално совали бисте им и ви мајку да гудурић није полудео, немојмо се зајебавати

  13. ако сам добро скапирао идемо у сл групу

    фенер
    дарушафака
    цедевита
    локомотива
    пао
    лаборал

    још само да победи цска ваљда па да упадне код нас и уникаха

    Изгледа да ће ЕФЕС, не Лаборал. Ако нам дође и ЦСКА уместо Уникахе, ми смо најебали јебено.

    Али боли нас курац, гледаћемо спектакле.

  14. ako ste slušali radonjinu konferenciju, jasno vam je da čovek ne planira uopšte da se bori za četvrtfinale. a realno smo mogli da se borimo za četvrto mesto ako bi cska dobio unikahu

  15. Реално, ја сам после треће четвртине већ почео размишљам какве су нам шансе да освојимо Ципирипи Куп. Лололо

  16. Ma jebe mi se za spektakl, dosta su PAO i Fener.

  17. шоми баци поглед на другу групу ово је скроз ок. и да пада нам ефес јбг али ваљда бар победи цска уникаху

  18. Ma izjednačene su grupe, manje-više. Možda mi čak ona druga grupa deluje jače, ako CSKA bude tamo. Po meni, najviše ove godine su pokazali CSKA, Olimpijakos i Fener, plus što ja uvek računam Real (koji je u poslednje vreme baš krenuo da igra) i Barsu kao sam vrh, a od tih 5 ekipa, 4 bi trebalo da budu u drugoj grupi. Ali Lokomotiva je klasična ruska ekipa (što znači jaka kao zemlja) i Efes mi deluje kao tim koji može bilo koga da dobije, ali i od bilo koga da izgubi.

    Ali nije to mnogo ni bitno. Zvezda može kod kuće da igra na jednu loptu sa bilo kojom ekipom u Evropi (ako se sve složi, naravno, a deluje kao da sve polako ide na svoje mesto), a u gostima može da se juri po koja pobeda, naročito protiv Darušafake i Cedevite. Ako budemo igrali kao protiv Reala i Himkija (ove druge mečeve, naravno), možemo da se nadamo nečemu, ali naravno da smo autsajderi.

    Sve u svemu, što neko reče, važno je da će biti još ovakvih utakmica.

  19. I da, Jović genije, Cirbes zver, Gudurić bogotac. A onaj ko je oteo muda od Lazića, nek mu ih vrati, stvarno više nije fora.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.