КК Црвена звезда

  1. Mileru se nema šta zameriti. Jednu proda al u sledećoj već ižvede magiju jebenu pod košem i da ga. Ne znam samo gde je provuče onako jebemti

  2. zalepili ga kao konja sinoc par puta mada je i vracao

  3. Brate ovi su namerno mašili drug mi reče sinoć al sam zab zbog čega

  4. Pa Makabi je vodio dva razlike, da su dali slobodna bacanja sigurno bi dobili, ali bi ispaljer im je za prolaz dalje bilp potrebno valjda +11. Pa su hteli da odvedu tekmu u produžetak.
    Ovi drugi su to provalili pa su i oni mašili.
    Na kraju tekme je jedan iz Makabija hteo da zakuca na svoj koš, ali su mu rekli da ne radi to, jbg, glupo je da tim poput Makabija odradi to. :D

  5. Милер је јуче баш био Јака Блажич. И то у погрешним моментима. Не знам, колико год јебао он по дифолту, синоћ је могао жестоко да нас уканали да није било Гудуре и Јовића.
    Иначе, ја сам оплакао да Цирбесарину реакцију на банану коју је лупио оном баји на фора секунд до краја.

  6. Nije glupo da tim poput makabija uradi to, nego bi dobili tehničku. Ti se baš razumeš u košarku?

  7. I nemojte molim vas porediti milera sa blažičem, nepristojno je dovoditi ih u bilo kakvu vezu. Miler je, pored silnih loših odluka u napadu, ne kažem da ih nije bilo, imao deset skokova u odbrani i tri blokade. Ako zanemarimo dvajes poena.

  8. Pa šta je bilo na kraju?

  9. Nisu otišli u produžetke?

  10. Не, Макаби је добио 70:66. Јбг, провалили су их ови па су поштено одрадили до краја.

  11. Nisu, izduvao makabi, ja ne pamtim kad su ispali u prvoj fazi. Nisu svakako otkad ja pratim košarku, a ima tome... dve godine pune.

  12. Odličan skeč ovo za 2 godine

  13. Ti si dobar ja još ne znam šta je pik en rol

  14. Brt, zar se ne kaže pik en pop, šta me zbunjuješ sad?

    Ja sam naučio šta je odbrana čovek na čoveka i zona. Šta, ima vremena, naučićemo za narednih deset godina u EL.

  15. Ja mislim da bi Svetislav umro juce i haos pravio da nije od Zvezde izgubio
    Bilo koja druga ekipa da je bila

  16. Branko Lazic index 16, covek prodao 4 lopte, Savanovic 19 poena i index -21.

    Gledam na sajtu EL, koja fora, ne razumem se u kosarku bas najbolje :)

  17. Kad smo kod darušafake, da li ste svesni da će veliki furkan aldemir doći u beograd? Denda se već angažuje da mu dodele prenos te utakmice. xDD

    Ja sam skoro skapirao da je on u stvari njega pomešao sa Kanterom, 100% je to

  18. Scouser
    Branko Lazic index 16, covek prodao 4 lopte, Savanovic 19 poena i index -21.

    Gledam na sajtu EL, koja fora, ne razumem se u kosarku bas najbolje :)

    Loše si ti to rođeni video

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.