КК Црвена звезда

  1. Milos-88
    Srecna slava deky.

    Ja slavim Đurđic.

  2. Ма где смо могли да изгубимо кад је и Томпсон успео да се упише. Лололо
    https://www.youtube.com/watch?v=Z5cHqhYZdKA

  3. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=12&dd=19&nav_id=1076352

    Koliko zajeban raspored, ne bi čudilo da startuju sa 0-5, eventualno 1-4, ali bolje od toga teško.

    I s Fenerbahčeom na Božić. Slučajnost?

  4. Ljudei, bio sam na slavi, amnezija totalna, tek sad gledam rezultat i statistiku. Samo da pozdravim pseta88! GU-DU-RA!!!

  5. coa imacemo 2-3 posle 5 kola. u prve tri skidamo jedan skalp zapamti ovaj post picko

  6. cao salabajzeru otpozdrav solidni imas

  7. Ljudi Fener karamo obe utakmice.
    Cedevitu i ono nešto što ne znam kako se zove.

  8. lazica tovariti podrskom jer ce covek psihicki da ode u kurac u suprotnom
    jako je skenjan bio juce kada je izasao iz igre posle onih silnih prodatih loptu

  9. moli se autor koji ne vidi da nam ostavi link do kzš

  10. Она друга група је хаос. ЦСКА, Реал, Барса, Химки, Олимпијакос... Ту сви могу да играју Ф4.
    А што се наше групе тиче, да ми победимо Цедевиту оба пута, да рокнемо код куће Дарушафаку и ПАО и ја сам задовољан. Мада верујем да можемо да добијемо и Ефес и Уникаху код куће.

    Против Фенера играмо на Божић. На Божић 1999. смо победили и Жалгирис који је после освојио Евролигу, победићемо и Фенер. Лололо
    https://www.youtube.com/watch?v=Q2u8nAWGR2w
    https://www.youtube.com/watch?v=ROfN10qdLoQ

  11. Pseto, turcima jako teško da otkinemo pobedu, naročito efesu tamo. Hoću reći, verujem da je lakše dobiti fener ovde i pao u gostima nego efes. Onda kad bi jednu kući izvukli protiv lokomotive ili unikahe, to bi bilo to, međutim ja ne očekujem više od 1-4, 2-3 bi bio podvig neverovatan. A bila bi fora da imaju 3-3 i onda dođe cedevita i dobije ih u bg-u. Ili darušafaka.

    Kad smo kod darušafake, da li ste svesni da će veliki furkan aldemir doći u beograd? Denda se već angažuje da mu dodele prenos te utakmice. xDD

  12. lazic ima ozbiljan problem sto se u nekim bitnim trenucima lopta dokotrlja u njegove ruke a ostali se sakriju i onda on mora da resava a nije neki napadac

    i guduric je imao isti problem u nekim utakmicama na pocetku, mekel mu je najcesce uvaljivao koske inace bi i on ranije pokazao klasu, za muda sam znao da su mu kilo-kilo

  13. coa brate u prve tri dobijamo jednu. u jednoj ce se barem poklopiti kockice da bude dan dvojici plus konstantni maik i to je to. druga u prvih 5 je unikaha, lokomotivu slabije da dobijemo jaki su u picku materinu

  14. Coa ok u napadu kad nema kome a kad te proda sam na pola terena? Da sam sinoć mogao da ga izvadim iz tva glavu bi mu otkinuo. Bez obzira na sjajne partije u prošlosti. Jedan Simon da 200 puta doprinese pobedi od tebe pa jebemu mater

  15. on uopste ne treba da prenosi loptu kao prvo. igrali su presing na jovica celu tekmu osim pocetka prve cetvrtine fazon, trebalo je da vise igraju vili i on zajedno ali vili nije znao u kom je gradu

  16. Ne znam ja šta je trebao znam šta je radio. Meni džabe pričaš ja se u košarku ne razumem

  17. Sad gledam odlomke utakmice i ladno mi se kurac diže.

  18. Šalabe pali te Cirbes kontam. Nemoj da je Miler jbg ko zna kolikog Džordana ima

  19. Čuj, pa briga me kome ću metnuti?! Ustvari, Mileru prije, dosta je meni čabuljavih bijelih guzica!

  20. pa gresio je preterano sinoc, eno i ja sam napisao da nas je klao na nekoj od proslih strana ali ne mozes da ga krivis previse kada je lopta kod njega a ne treba da bude. drugo je kad miler uzme i krene stilom jake blazica a mogao je da doda, lazic obicno u ovim situacijama nema kome. i kad sutira sutira jer mora zato mu je s obzirom na okolnosti prosek za 3 fenomenalan

    mislio sam da se malo podigao u zadnjih 3-4 tekme pogotovo kad je sinoc otvorio sa 6 poena jer je na pocetku sezone bio los ali ono posle....

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.