КК Црвена звезда

  1. Jbt ni Cirbes, ni Miler ni Simonović nisu došli preko.

  2. Loše tipuješ Rasni. To je zato što si priglup i ne kapiraš da su imali sjeban meč pre tri dana.

  3. Сад гледам распоред, играју са Мегом у Митровици већ у следећем колу, па иду у Задар. Ако не изгубе бар једну, тешко да ћемо их стићи. Онда Тајфун код куће, па ваљда пораз у Загребу. То ће се све одиграти до 11. јануара, а после тога можда могу да киксну у Ваљеву или Скопљу... Углавном, треба да изгубе 2 утакмице више од нас, а остало још 10 кола и они завршили са Европом, док ми играмо топ 16. Имају добре шансе да се изборе за предност домаћег терена.

    Ispašće od nke mege u polufinalu.

  4. дај јесте реални... ај баталите статистику и гледајте једном шта ради штиме на паркету. само пратите кретњу и колико је ужасан, вечно оставља кратер у одбрани и још не може ниш' да испрати, ухвати, одбрани...

    'ајде и брат швабо је био лош вечерас ал' морало је да га стигне једном, док је штиме распад целе сезоне. једино је имао добар меч у минхену али и то зато што бајерн има паклене високе играче лол

  5. 'начи овој екипи је неопходан неки 4/5 мамојебач. ај бар да млитави тејић показује знака живота или да настић није отеран на трибине, овако нема шансе да цирбес и милер извуку целу сезону.

  6. Štime se pojebao nešto, pravi livadu na suprotnoj strani.

    Stevane, daj Cedevitin raspored ako ti nije teško. I koji je datum Mega - Budućnost, to bih išao da gledam?

    EDIT PJAF: proverio sam, to je već u četvrtak u 19h, ali Zvezda igra protiv Zadra u 15h jbg, ipak ću to da gledam

  7. Кључно је било на 30:27, кад смо промашивали, правили грешке у корацима, бацали у аут. Да смо ту преокренули, све би другачије било. Није овај пораз проблем. Нама су проблем направили они порази код куће од Игокее и Олимпије, плус онај глупи од Цедевите. А веома је важно да после напора у Топ 16 плеј оф дочекамо први и да полуфинале играмо лагано са Мегом, а не да се крљамо са Цедевитом око места у Евролиги. Сад смо у дебелом проблему.

  8. na kraju cemo biti prvi a cedevita druga, buducnost treca a partizan cetvrti

  9. brat cirbes bio katastrofa danas ali ko bi smeo da mu ista prikenja?

  10. Ispašće od nke mege u polufinalu.

    Мислиш да ће остати на првој позицији? Није ни то толико немогуће, али мислим да ни Цедевита, ни наши не желе међусобно полуфинале.

  11. finale zvezda-cedevita

  12. cuj mene fmp, zvezda bre

  13. Ма и ја сам био убеђен у то, надам се да ће и бити тако, али јбг сад већ имају добру шансу да буду први или други. Али немају баш толико добар распоред, тако да морају бар 2 изгубити.

  14. Tukli smo onakve ekipe što bi se cimali sad buranije?

  15. a jbg videlo se da su nasi bas u kurcu ono totalno mrtvi a i jebalo im se pomalo da igraju posle bajerna. bice to dobro kad nas budu kantali u top16 pa kad budu bes iskaljivali nad jadnim aba ligasima

    samo ne volem sto cirbesa nije izveo na poluvremenu i ne uvodio ga vise pa rezultat koji bude-bude a volem sto onaj tonson mozda i nije kerov kurac

  16. e stec a i siguran sam da kad bi vec bilo jasno da ce crnogorci biti prvi da bi cedevita birala da bude cetvrta da igra sa njima jer ih jebu redovno kako oce pre nego da igraju sa nama

  17. Могуће, само што ти нико не гарантује да тај ко буде четврти неће бити мало више испод, па да Цедевита не може ни намерно да заврши четврта.

    Бохоре, полуфинале се игра на само две победе, а у Морачи смо се вазда мучили. Прошле године победили после ко зна колико година захваљујући Калини кад је вратио промашено слободно у кош, а вечерас си видео. Јесте да овај тренутак не показује реалан однос снага, али ипак би било много лакше играти две у Пиониру.

    Ал' претерујем сад већ са предвиђањима, има још да се игра дотад, ако и дође до тога да буду имали предност домаћег терена, верујем да ће Радоња бити спреман. По изјавама Човића и Симоновића од пре неки дан, рекао бих и да ће се топ 16 играти с дозом резерве.

  18. Ma ja verujem da je Radonja ovo donekle i namerno postavio ovako. Nisam gledao prvu četvrtinu ali u ove 3 nisam video startnu petorku da se zadrži kao obično. Kao da je hteo da restartuje igrače nekako. Ne znam, ali brate Budućnost na domaćem terenu vs Bajern, Real jebem ga

  19. По изјавама Човића и Симоновића од пре неки дан, рекао бих и да ће се топ 16 играти с дозом резерве.

    Pa zavisi kako krene ako budu videli da imamo sansu da se umuljamo u top8 ne verujem da bi bili u fazonu ma jok jebes to

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.