КК Црвена звезда

  1. Ako bude sa EL za iduću sezonu onako kako Čović kaže, nema sumnje da će do kraja sezone ABA biti prioritet. Ovaj poraz nikako nije nebitan, nije dobro da u plejof uđemo bez prednosti domaćeg terena. Ja se ipak najviše plašim Cedevite, jebeno su dobri ove godine.
    Ali, ako Vilijams uđe u formu biću dosta opušteniji. Gudura je počeo da jebe, Miler i Cirbes najviše grizu u najvažnijim mečevima, još poneko da se ubaci sa dobrom partijom i nema pičke da izgubimo.

  2. Gudura je počeo da jebe

    Dobro picka mu materina niko da kaze e jeste onaj pseto88 aka rkelaistibr reko za guduru nema sta svaka mu cast i njemu i malom mamojebacu

    Nego, jovkaru doktora kosarke si zaboravio brate a igra na reprezentativnom nivou(u najmanju ruku). Mada s obzirom na stefijevu povredu jovkara realno i jeste drugi plej teo je ipak i tata i mama

  3. Jovkarina nervoza bi nam mogla jebati kevu u nekom bitnom meču, pa volim da ne očekujem puno od njega. Ako ojebe dobrom partijom, odlično.
    I jebo te Gudura, ko da si ga ti pravio, pa ga prisvajaš. :p

  4. rasninjeretard88 čiji si dupli?

  5. да, рекао ми је и за калину да ће јебати још кад је било европско у словенији

  6. и ја сам рекао за јовића да је добар трансфер кад је прешао из радничког док су га остали пљували, ја предвиђам

  7. и ја сам рекао за јовића да је добар трансфер кад је прешао из радничког док су га остали пљували, ја предвиђам

  8. и ја сам рекао за јовића да је добар трансфер кад је прешао из радничког док су га остали пљували, ја предвиђам

  9. Dobro, nisam, al sam rekao na početku sezone da će da šije.

  10. Protiv zadra za džabe.

  11. да, рекао ми је и за калину да ће јебати још кад је било европско у словенији

    Jeste i to sam rekao, skauting sluzba sljaka 24/7

    A rekao sam i da od rebrona nece biti nista, tu se nadam da sam pogrijesio

  12. ниси погрешио, клинци не могу да напредују у тимовима који за велике паре купују готове играче да им играју, ребића и тејића пустити да иду у неку чајетину да играју

  13. luka, gudura, kalina?

  14. Ништа, угурати и ФМП у аба лигу па да развијамо таленте ко Мега.

    Саће нека мудра главица да се нађе да каже како ФМП већ игра абу.

  15. клинци не могу да напредују у тимовима који за велике паре купују готове играче да им играју

    lol
    http://piratasdelbasket.net/wp-content/uploads/2015/04/Satellite12.jpg

  16. марко је баш велика нубара за баскет, то сам извалио

  17. Znanje o basketu ko i moje.
    Ja sam barem naucio sva pravila od kako czv igra EL, samo mi je bonus nejasno pravilo.

  18. ja sam za basket mama lolo al u kurcu
    zato sam za fudbal mađija

  19. калина није био клинац, гудура дошао као мвп еп, митровић сад сиг не може постати играчина јер ломи коске два пута месечно а ребић је курчић, може да игра у борцу евентуално

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.