КК Црвена звезда

  1. Селте, прежвакана ти је прича тотално, боље пређи да тролујеш на неке друге теме.

  2. sta trolujem jbt, pricam istinu i pricam pohvalno o klubu, magarce

  3. Celte kolko traje napad nakon što Zirbes ima ofanzivni skok?

    Imam osećaj da će Micić ako dođe biti Cvele 'mesto Cvetkovića.

  4. Магарац ти отац што те направио.

  5. Ahahahahahaha Vili, najjači crnjo koji je igro kod vas, sig. aahahhahahahahhaha

  6. sinak, aj nemoj da prozivas porodicu da ne bi rekao da ti je keva kobila a ti magarac, sto je ispalo cudno i zbunjujuce tvom caletu, konju, koga od tad grize crv sumnje sto mitke ima dugacke usi.

  7. Koja si ti budaletina celte

  8. А да ми сачекамо тај 28.децембар па да коментаришемо потезе управе? Реално, ко каже било шта за Радоњића лоше тај се разумије у кошарку ко Марица у крив курац. Лик је са оваквим промашајима од појачања и поврједам главних играча изборио топ 16, што није мала ствар. Не знам колико је он одлучивао при избору појачања, али вјерујем да се није нешто пуно питао. Што се тиче скаутинга, надам се да ће престати да се зајебавају више и да коначно убоду некога вриједног свих ових пара просутих на претходнике.

  9. Први си почео са вријеђањем и добио си шта си заслужио. Сад фино престани да се правиш идиотом и пусти остали народ да дискутује на тему догађаја у клубу.

  10. Nisam te vredjao, reko sam ti da si magarac.

  11. А ко си ти да ме ословљаваш тако?

    ЕДИТ: Ничим изазван.

  12. Ja sam rendom osoba sa interneta i reko sam ti da si magarac. To nije uvreda jer je magarac jako korisna i dobra zivotinja iako tvrdoglava.

  13. Бјежи, досадо, на тебе вријеме не вриједи трошити.

  14. Бјежи, досадо
    http://www.njuskalo.hr/image-bigger/magarci-mazge-mule/mladi-magarac-slika-55128497.jpg
    на тебе вријеме не вриједи трошити.

  15. Celt se pravi faca ustvari je samo promiskuitetan u dupe

  16. Ne pravim se faca samo sam reko par misljenja o crvenoj zvezdi, koja nisu losa a neko mi kaze da trolujem.

  17. Prvo ovo nije Zvezda vec FMP. Drugo, sta tebe Bugarina zanima neki tim iz Zeleznika, sto ne navijas za Ludogorec?

  18. Де си џерико, чујем да планирате довођење слободана жуће митића као и реинкарнацију ђуре остојића, занима ме твоје мишљење о тим појачањима ? И успут ми одговори ако ти није проблем, да ли жељно ишчекујеш градски дерби са ОКК Београдом у Агрожив супер лиги следеће сезоне (хехе следећа сезона) ? Поз друже.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.