КК Црвена звезда

  1. буквално ће да умре ја мислим да га у контри већ на пола терена вата несвес

  2. Al sto mrzim igrace kao sto je rejnolds, znaci mrtva patka, igrac u pokusaju, koji na silu odigra jednu dobru tekmu i svi svrsavaju kako je dobar.
    Al sto rece mare, jedu govna ovi novinari, aktuelna tema pa aj da pisu nesto bem ih u glavu.

  3. Какав је статус настића тренутно, отписан дибидуз или неку повреду вуче?
    Ако је стварно истинита прича о голубовићу, тешко да ће он прихватити улогу трећег центра, да дели по 7-8 минута са штимцем. А ако оде штимац, а уместо њега дође голубовић, онда нам је исти курац. Појео сам ја говна кад сам поменуо да ми је голубовић пао на памет након испадања стразбура. Алекс Марић II.

    Мицић би требало свакако да потпише, а рејнолдс... ма дај, у оном тиму будућности није ми био нико омраженији од њега. Још сад прочитам на овом линку да је радоњић хтео да мења џенкинса за рејнодса пре 2 сезоне.

  4. Значи, стиже Рејнолдс, враћамо Савовића, Раденовића, Лешића и Филипа Човића. Још Липовиј и нека нас се Ф4 плаши!

  5. Aaahahah jbem im sve nenormalno

  6. Dovešćemo nekog ubicu ubedjen sam.

  7. Čuo sam da su se sveli spisi na dva imena - Brendon Roj i Ti Džej Ford. Ne znam koliko je to istina. Ja nisam čuo za njih, ali navodno su dobri, ali se muče sa kolenima.

  8. Koji bre Brendon Roj, onaj iz Portlanda ? Lolčina zar nije on u penziji ?
    Mada sumnjam da je on jbg :d
    A evo guglam i ovog Forda, i on u penziji takodje :d

  9. Evo sad citam, spominje se i Džastin Karter. Jebote koliko imena se provuklo kroz klub za jedan dan, ovo nije realno.

  10. Савовић у Мези. Не знам ко га спомену јуче, па да поставим вијест, ипак је наш бивши играч. http://mondo.rs/a860444/Sport/Kosarka/Boris-Savovic-dosao-u-Mega-Leks.html

  11. Hahah do jaja, uplašio sam se da se ne vrati botina kod nas.

  12. Shomie, ovo je bila šala na račun toga ko se sve povezivao sa Zvezdom za 24h. Roj je bio potencijalni superstar, a i Ford je bio odličan one sezone kad je sa Bošom i Entonijem Parkerom osvojio diviziju sa Torontom. Posle su ih povrede uzele i jbg.
    Prvo sam hteo da napišem da će Farmar da dođe u zamenu za Mekela i da mu plaćamo 50 posto plate, al sam mislio da bi neko mogao da poveruje, pa da posle moram da pišem da sam se šalio...

  13. Aha ok skečina ljuta, kapiram sad :d...jbg slabo pratim NBA, ali sam za Brendona čuo, pa mi zbog toga čudno bilo

  14. da da, izvini brt

  15. Beni gledaj PVT.

  16. Лука Митровић се нада повратку у екипу крајем фебруара или почеткпм марта. Ево текст са Б92.
    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=12&dd=25&nav_id=1078601

  17. Legenda u Oko magazinu na RTS-u sad za desetak minuta, ako nekog interesuje
    #državniProjekat

  18. Kae Ćoravi:
    Definitivno raskinut ugovor sa Vilijamsom, u ponedeljak će se znati šta je biti sa Tompsonom. Vasa Micić skoro izvesno u Zvezdi, čeka se drugi igrač.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.