КК Црвена звезда

  1. Jaoo sad mi nije zao sto sam uzeo trio gold paket samo sto sam vratio emisiju na pocetak da upijam svaku legendinu rec!

  2. Haha, zanimljivo, legenda u oko magazinu.
    (kapiraš, Čović ili Ćoki, ćorav a u oko magazinu, xe xe)

  3. AHAHAHAHAH
    kakav skeč

  4. Koliki je gospodin Čović.

  5. I dalje pamtim kako je ispomerao bulju Vujoševiću.

  6. Au ala jebe paću Legenda.

    Al izneo činjenice, Vučić daje više para partizanu. Bravo za hrabrost!

  7. Neka gospod Bog da sreće i zdravlja dobronamijernog našoj legendi Ćokiju.

  8. Znači, da ovo ostane kao dokaz, kad razni pederi pitaju:

    -Vučić daje više para partizanu u košarci.

    -Raskid ugovora sa Sofom Zvezdi doneo plus od 114 000 eura.

    Legenda Čović "Oko magazin" 25.12.2015

  9. KУЋА НЕК ТИ ПЕВА ЧОВИЋУ ЖИВ И ЗДРАВ БИО

  10. Džeriko popio tablu bensedina da se smiri

  11. Čović je jedina zdrava opozicija koja sme da kaže činjenice

  12. Dobra je opcija Vasa za rezervnog pleja. Mislim, pogledaj Jovića kad je došao gde je bio, a gde je danas. Vasa ima određeni ofanzivni potencijal, može da vrti pik en rol podjednako kvalitetno kao Jović sigurno. Videćemo.

  13. Vidjelo se da to neće biti isti Vilijams. Kao kad naspeš drugi tanjir pasulja.

  14. Слепи, брт, дај снимак емисије, плз.

  15. Vidjelo se da to neće biti isti Vilijams. Kao kad naspeš drugi tanjir pasulja.

    ima naučni naziv za to, zaboravih.
    ono kada si gladan pa ti je prvi zalogaj jaaaaaaaaako dobar
    drugi malo manje
    treći još manje i tako do poslednjeg kada ti je poslednji onako mogo si i bez njega.

  16. Žao mi Wilijamsa ko čoveka.
    Još je dobio grafit u Kosjeriću...

  17. Ok, covek usao i ojebao protiv Reala, jel? Prva tekma posle 6 meseci, kasnije Jovic igrao vise i dobro koristio minute.. Vilijams da bi bio pravi mora da igra u kontinuitetu, kao prosle sezone, i desavalo mu se da igra losije, ali je kasnije sam vadio kestenje. Ja prosto ne vidim da Jovic, koliko god da igra dobro sada, moze da uzme stvar u svoje ruke i da da, primera radi, u finalu Aba ili nase lige , 17 poena Partizanu, Cedeviti, kome god... Nebitan je Jovic u ovoj prici, samo poredim, jer nam je trenutno prvi plej, da ne bude da ga opet prozivam.

    Ja bih ga cekao. Vasa Micic je ono, jovic umesto jovica.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.