КК Црвена звезда

  1. cuo sam da je stef kari hteo da dodje al nema muda da se bori za minute sa gudurom

  2. Klej Tompson je na početku izjavio "nažalost, da potpišem za Zvezdu, bio bi jedan previše Tompson u ekipi, a treba mi ekipa koja će da mi pruži prostor da igram, da istrpi moje dečačke bubice". Sad je ponovo priča aktuelna.

  3. meni samo nije jasno na koju fori ih covic legenda isutira iz kluba nogom u dupe a da im ne placa(valjda jbg)

  4. covic legenda konacno uspeo da dovede nekoga ko je peglao u paci posle ne znam koliko pokusaja, sujeta je zadovoljena. elem, zadovoljan sam sto je dosao kinsi ako bude bio na nivou na kom ocekujemo ali ne mogu ga gotiviti nikako jer svaka osoba koja prelazi od njih kod nas i obrnuto je za mene gomno od coveka

  5. Neka bude prolivcina ljuta ako roka po 20 poena po utakmici :d

    Sa njim i Milerom 10+ blokada po utakmici zagarantovano :d

  6. meni samo nije jasno na koju fori ih covic legenda isutira iz kluba nogom u dupe a da im ne placa(valjda jbg)

    Nema ništa čudno pseto oko toga. Pare su dobili za period koji su igrali, a raskid ugovora bude sporazuman. Vidiš da je Tompson odmah potpisao za Trabzon i automatski Zvezda nema obaveza prema njemu, osim za vreme koje je bio njen igrač.
    Za Sofoa su najverovatnije mogli isto da odrate raskid po sopstvenoj volji ako su imali neku klauzulu oko njegove težine pošto je to čini mi se radio svaki klub u kojem je on igrao. Ako je Grk ždrao (a jeste čim su slali autobus po njega na aerodrom lololo), a nije smeo da se ugoji po ugovoru odmah šut karta. Najverovatnije su to i iskoristili pošto i nije imao neke partije.

  7. veoma mi se sviđa pomisao da je petorka jović, kinzi, danga, miler, cirbes veoma jaka na skoku
    petorka jović, gudura, kinzi, miler, cirbes veliki ofanzivni potencijal
    jaka defanzivna klupa sa lazićem i simonom
    micić solidna bekap opcija u napadu, štimac isto + skok u napadu, ali i promaja u odbrani
    fino izbalansiran tim. kad se vrati luka, miler lagano da se povuče na trojku i đuskanje

    jedino bih više voleo da imamo jednog defanzivnog centra umesto štimca, jedini rim protector u ekipi nam je miler, koji je u suštini krilo. ali dobro je i ovako

  8. Nakantaće nas Efes 30+ lagano :d

  9. хаха зар стварно мислите да смо као уштедели неке паре? лол

    нема ту споразуман раскид, остао би и томпсон да му мишко није нашао нови клуб. ето, мекел нам је још на грбачи и плаћамо га сасвим сигурно све док је ту

  10. али да не испадне да само критикујем, одушевљен сам екипом и целом причом. мсм сад кад превртим тему и видим оне прве странице кад смо се борили за опстанак... ово је супер :Д

  11. Ali samh brt, ovo nije isti tim :d ovaj što jebe je FMP iz Železnika, onaj što se gušio u gomnima je Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana, nemoj nubara biti brt pls.

  12. Ali samh brt, ovo nije isti tim :d ovaj što jebe je FMP iz Železnika, onaj što se gušio u gomnima je Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana, nemoj nubara biti brt pls.

    Stvarno je pukao Samh, on jadan misli da je ovo Zvezda lololo

  13. мсм сад кад превртим тему и видим оне прве странице кад смо се борили за опстанак... ово је супер :Д

    Haha eo I ja malo prelistao te prve stranice i sve što mogu reći je: HVALA Dr NEBOJŠA!

    Edit: awww moj prvi post na ovoj temi
    http://i.imgur.com/7nfcQto.png
    Bio sam Panter pre nego što je to postalo in xD

  14. Slazem se za guranje milera na trojku kad se vrati luka kapiten. Mislim da ne postoji trojka u evropi koja moze da sacuva milera

  15. Ispravite me ako gresim

  16. Ma ok gonzo ali ipak ono kupis tri stranca oteras sva tri dovedes jos jednog kao zamenu pa oteras i njega bukvalno se vidi pisanje po sitorinji paca doveo onog sto zna da tapne loptu da se ne pogodi u facu i sad jbg cuti i trpi siroma kupio patike broj manje ali jbg nema druge dok se ne pocepaju

  17. Ma ok gonzo ali ipak ono kupis tri stranca oteras sva tri dovedes jos jednog kao zamenu pa oteras i njega bukvalno se vidi pisanje po sitorinji paca doveo onog sto zna da tapne loptu da se ne pogodi u facu i sad jbg cuti i trpi siroma kupio patike broj manje ali jbg nema druge dok se ne pocepaju

    Nemoj uzimati onaj moj post kao potpuno tačan, više su to moje pretpostavke zbog čega su i na koji način takve stvari urađene. To sam na žalost morao da objašnjavam na Partizanovoj temi.
    Jebi ga brate, situacija se u tom smislu manje više u ovoj zemlji ciklično menja što se tiče toga kako Zvezda sada ima, a Partizan ne.

  18. E jebem ti brašnjavog miša, ceo dan rifrešujem portale i go kurac, odem u kafanu gde nemam net i kad se vratim potpisao kinzi i vi ispisali 5 strana..nisam mogo da se radujem ko covek u datom trenutku.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.