КК Црвена звезда

  1. Sve stoji ali opet treba neko da zove trabzona i da im kaze alo turci na vam tonson dje vam kinzi?

    Jasno je da ce u svakom trenutku u ovom raspadu od drzave lovudza ici u neki klub pa kad je vec tako bar nek bude onaj za koji navijam xd

  2. Meni je samo žao Vilijamsa. Ispali smo pravi cigani.

  3. Mi smo cigani najjaci smo najjaci

  4. Ma koliko bio jak ima neko jaci
    Svetislav Kari Pesic

  5. Koja je legenda Čović, sad bi ga pozvao i samo mu slao poljupce..kad pita sta toadim ja bi reko ljubim ti patku kralju

  6. Ako se ne javi kroz sms bi to uradeo

  7. Ej, aj da napišemo Legendi pismo, pošiljalac kk crvena zvezda vukajlija

  8. sjajan nik brt

  9. Brate, zamisli svako napise po strofu zahvalnice legendi, upakujemo to u pesmu i posaljemo hahahha

  10. pozdrav od milosa 88, krleta2007 i mene

  11. i komada1389 da

  12. Ćoki brate u ćoravo oko te ljubim
    Od kad si ti glavni ja živce ne gubim
    Zbog tebe sam postao vatreni Panter
    Vučićupederu jebem stalno mater

  13. Sve stoji ali opet treba neko da zove trabzona i da im kaze alo turci na vam tonson dje vam kinzi?

    Kinzi se pošibao sa trenerom u Trabzonu, i onda kad je raskinut ugovor s njim tamo, Miško radi malu rokadu, Miško BOG!

    A inače jasno vam je da igrač ne može da ima ugovor sa 2 kluba u isto vreme? Tako da Legenda vrv kaže "najbolje bi bilo da tražiš drugi klub, ođe nećeš igrati", i dok ne nađe ga plaćaju, a igraču je u interesu da nađe što pre drugi klub, ne da duva kurac na tribinama. Jedino Mekel mađija, vrv je nuđen i Tajfunu jebenom, neće niko da se prevari :/

  14. Mekel perica ognjenovic

  15. S tim što je Perica burazer. A Mekel Cukić.

    http://www.b92.net/sport/intervjui/intervjui.php?yyyy=2015&mm=12&nav_category=91&nav_id=1079421

    Nećemo morati da ga ganjamo po benzinskim pumpama i dogodine.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.