КК Црвена звезда

  1. Кубура = Гази

  2. eo ga vucic peder iy payara se javlja

  3. какво разоткривање... пале маске

  4. Jebo ih Kinzi, nikako mi se ne sviđa ovaj razvoj situacije. Mislim, on je igračina, ali nije to to. Neće tu biti onog loženja na huk s tribina, poput Cirbesa i Milera, Đenke od prošle godine itd. Da su bar probali Đenku vratiti, nerealno mi je da je skuplji od Kinzija, mada ko zna. Ili, kad već pelješimo bankomat, da su doveli neku zvijer. Kinzi mi se čini i problematičan igrač. I otkud takva klasa da gnječi košarku u jebenom Trabzonu?! Ne sviđa mi se ovo pa et.

  5. и мени се чини да кинси није толика класа колико су се људи наложили. али је у сваком случају велики напредак у односу на томпсона, пошто не верујем да ће бити лошији у одбрани, а у нападу ће сигурно бити бољи. с једне стране није могао да нађе неки бољи ангажман од трабзона, али у партизану и у њижнем је кидао. можда просто нису могли да нађу на тржишту било шта боље, па су се бацили мало на ризик. видећемо како ће изгледати сад.

  6. on ako bude imao 10ppg mi smo u velikom plusu u odnosu na tomspona mada sam ja bio za to da se tompsonu da još vremena
    njegova minutaža je bila smešna u početku

  7. Jebi ga, možda i nije skup, a kontam da je glavna računica plasman u EL iduće sezone, pa će se uigrati za te završne okršaje. To je jedini plus, jer će sigurno biti korisniji od Tompsona.

  8. zvezda od pocetka sezone menja crnce ko trgovac robljem iz luizijane 1850.

  9. C, na početku je baš imao minutažu, u EL u 5 od 6 prvih kola imao 20+ minuta, tipa 23 min, u Abi preslikano u 5 od 6 prvih kola 22-23 minuta.

    Al jbg kad burazer bude 30 min. na terenu šutne jednom, preko 3 ruke.

  10. cak vam i komentari takvi:

    -ovaj bio skup al se nije pokazao pa sam morao da ga uspavam.
    -ovog sam vratio starom gazdi
    -sa ovim malo rizikujemo, al sta ces, slaba prodaja sad pa cemo videti kako ce da grize

  11. zvezda od pocetka sezone menja crnce ko trgovac robljem iz luizijane 1850.

    ниси у току, ћелте. то је зато што од сваког отказа зарађују паре.

  12. pa jbt, sta je poenta trgovine crncima nego zaraditi pare?

  13. Kelt opasno skečuje u zadnje vrijeme.

  14. добро, не тргују само црнцима, имају и јевреја.

  15. Al s njim ne trguju.

  16. Čekaju da mu cena naraste.

  17. On je za gasnu komoru određen.

  18. па јевреји су, ваљда, направили пирамиде. чиме црнци имају да се похвале? медаљама на олимпијади? пфф.

  19. Ljudi dje se ove godine igra final 4?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.