КК Црвена звезда

  1. 1. Sofo nije dobio otkaz, on je sporazumno raskinuo ugovor, jer je PAOK prihvatio da preuzme ugovor od Zvezde, sto znaci da mu Zvezda nece islatiti ugovorene obaveze, vec ce mu PAOK isplacivati platu
    2. Doveden je Stimac bez obestecenja, jer je imao klauzulu u ugovoru da moze da ode u evroligaski tim bez obestecenja. A Zvezda je tu zaradila jer mu je dosta manja plata u odnosu na Sofoa
    3. Thompson je otisao takodje nakon sporazumno raskinutog ugovora u Trabzon. Ista prica kao za Sofoa. Tompson je imao oko 300.000eura godisnju platu
    4. Kinzi dolazi kao slobodan igrac za platu od $30.000 mesecno, sto je manje vise plata Tompsona
    5. Kvinsi je dosao jer nije imao klub (dobio otkaz u NBA), a kako je imao mnogo problema sa kolenima bio je macka u dzaku. Njegova plata je oko 200.000eura godisnje
    6. Simonovic je sigurno jedan od najmanje placenih igraca u Zvezdi
    7. Micic je Bajernov igrac. Dolazi na pozajmicu do kraja sezone. Hvala Pesicu sto je tako, jer ce mu Bajern placati platu ili barem veci deo iste, a Zvezda ima klauzulu da preuzme ugovor na kraju godine, tako da ni tu nema velikih rashoda.
    8. Williams nece dobiti $ za ovih 3 nedelje, jer je on trazio raskid ugovora na svoju stetu.
    9. Mekel je problem. Sedi na klupi i plata leze. Zasto? Pa zato sto Zvezda nema kome da ga uvali, a ne moze da finansijski podnese da mu da otkaz i isplati oko 300.000eura

  2. глупљи си него што сам мислио

  3. Rasni, brate moj nabildani!

  4. Plata kinsija kvinsija simona micica i mekela je negde oko 8 miliona zbirno plus 2 miliona za plate sofoa i tonsona sto sa onih 10 miliona za plate ostalih igraca daje godisnji budzet od 20mil samo za plate prvog tima. I strucni stab oko 5mil fmp i ostali zaposleni isto oko 5 to je na kraju nesto preko 30 miliona evra. Sreca pa imamo sjajan marketing i godisnje karte tako da maestralno uspevamo da namaknemo 2 miliona tako da nam vucic daje samo 30 miliona godisnje(ona dva od zarade uzima coki jbg)

  5. Pročitao sam prvo, pa mislio da ti objasnim, pa kad sam video da bih morao i na drugo i na treće, ... , jednostavno sam odustao. Ali Leđenda bi bio ponosan na te.

    Aranitović 28p,7sk. u pobedi Mege (juniora) za plasman na završni u Berlinu.

  6. JEL DANAS CEO SERVER KARA DUDU GOLUBARA?
    Šta je pametno Šarić senior izjavio danas?

  7. A gde je još regres, zimnica, božićnica, mesečne karte za GSP?

  8. Nemojte da mislite da mi imamo mnogo para, vec pametno ispravljamo svoje lose kupovine.

  9. Lol Miler 200k, a Džikić kod Tegija rekao da on uz jednog igrača Cedevite (pretpostavljam Pulen) ima najveću platu među košarkašima na ovim prostorima.

  10. E ako je Džikić reko onda je sigurno tako. I još kod Tegija.

  11. Kakav divan koncept je imala zadnja Tegijeva emisija, naprosto sam uživao.

  12. Jel to onda kad je nosio zanimljivu odevnu kombinaciju?
    http://ocdn.eu/images/pulscms/ODY7MDMsMzE0LDAsMCwxOzAzLDFkNiwwLDAsMQ__/1efbf4cbfea708f12676291517b012ef.jpg

    Ili kad je svoju bekovsku liniju nazivao tarzanima? Da su oni po njemu najbolji...ako treba nekom klavir da se iznese ili pretovari kamion...

  13. Oće li Lokomotiva dobiti Cedevitu?

  14. Zvezda pobeda
    Lokomotiva pobeda
    Miler preko

  15. Nemoj ovďen rasni, imas temu za kladzu.

  16. Sto bi Dzikic izmisljao plate za tamo neke crnce ako nema tacnu informaciju, kakav interes ima od toga. A sto se tice poznavanja americkih igraca i americke kosarke generalno on je bogotac.

  17. On jeste mađija da iskopa crnju, i sl. nego pričam nešto drugo, da je prljav na jeziku, ili kako se već kaže, da mu nije strano da izvređa svoje, tuđe, da se blamira sa prti bee gee-om, al to je ta grobarska avangarda valjda.

    A ako već "ima pravu info" što nije rekao u dinar, a ne vučićevski "više nego ikada u istoriji".

    Za koga će Kinzi navijati večeras? Za Efes je igrao, za Zvezdu potpisao. lol

  18. A ako već "ima pravu info" što nije rekao u dinar, a ne vučićevski "više nego ikada u istoriji".

    Кога интересује тачно у динар колико кошта? Можда је изнео занимљиву чињеницу ко су најплаћенији играчи у лиги или тако нешто. На страну што је Теги једва дочекао да наведе разговор до тога. Уосталом, добар је играч, какве има везе што је скуп? Јеботе, као да је срамота довести јаког и скупог играча.

    Za koga će Kinzi navijati večeras?

    Је л' не игра Кинси? Кад дебитује?