КК Црвена звезда

  1. Ne igra Kinzi večeras, zato što valjda večeras tek dolazi u Boegrad.

  2. Кинси дебитује против Цедевите, ваљда у понедељак.

  3. Кога интересује тачно у динар колико кошта? Можда је изнео занимљиву чињеницу ко су најплаћенији играчи у лиги или тако нешто. На страну што је Теги једва дочекао да наведе разговор до тога. Уосталом, добар је играч, какве има везе што је скуп? Јеботе, као да је срамота довести јаког и скупог играча.

    Па вас гробоше то највише занима, мене боли уво ко колику плату имај, као што ме није занимала ни плата Робертса, Ејси Лоа, Џаваија и осталих странаца који су играли за вас у тренутку када су окосницу нашег тима чинили Сава Лешић, Филип Човић, Бојан Поповић и екипа. Ја се не сећам да је тада неко пенио на ваша појачања, играли сте Евролигу, што се не бисте доводили странце? Будућност клуба зависи од ове сезоне и не видим зашто не бисмо доводили звучна појачања.

    Престаните да цмиздрите ко девојчице неке и да кукате на све који вас окружују, а да људе који су вас довели ту где јесте величате и правите идоле од њих.

  4. ОДАКЛЕ ВАМ ПАРЕ ЗА КИНЗИЈА, ОН ЈЕ ПРЕСКУП ИГРАЧ, ДАЈЕТЕ МУ МИЛИОНЕ, А ПОСТОЈИТЕ ТРИ ГОДИНЕ. КОД НАС ЈЕ ИГРАО ИЗ ЉУБАВИ ЈЕР СМО АВАНГАРДА, А ХУ Д ФАК АР ЈУ ? СТРАШНО ШТА УРАДИ ВУЧИЋ ДРЖАВИ, ДОВОДИТЕ ЦРНЦЕ А НАРОД ГЛАДУЈЕ, КО ПОСЛЕДЊИ ИЗАЂЕ НЕКА УГАСИ СВЕТЛО

  5. Па вас гробоше то највише занима

    Некога занима, некога не, али прича је кренула око нечега што је расни копирао (претпостављам, не верујем да је сам смислио више од пар реченица) неки списак са платама. А сећам се и неких упоредних анализа плата које су потекле са неких дебилних навијачких форума типа рсб и сл. Значи да интересује и једне и друге. Ако их боли уво, шта се онда стално правдају? Хтео сам да кажем да је глупо расправљати о томе, а не да одмах нападаш некога што је пренео шта је Џикић рекао.

    мене боли уво ко колику плату имај, као што ме није занимала ни плата Робертса, Ејси Лоа, Џаваија и осталих странаца који су играли за вас у тренутку када су окосницу нашег тима чинили Сава Лешић, Филип Човић, Бојан Поповић и екипа.

    Па стварно би било глупо да се жалите на неког из Партизана што је окосница тима био Филип Човић, лол.

  6. Kvinsi verovatno nema ispod 400k, s tim što ne verujem da ostaje za KLS. Ima sigurno neki dil sa Miškom, verujem da i od njega dobija neke bonuse u Evroligi. Inače, mislim da niste svesni koliko para Miško obrće. Čuo sam da je kupovao neke nekretnine po Njujorku skoro.

  7. Drkate na eksel tabele primanja igrača.

  8. а не да одмах нападаш некога што је пренео шта је Џикић рекао.

    Ček, ovde misliš na mene ili nekog drugog? Ja sam pričao o tome da ne volim kad se treneri seljače na način na koji ume Džikić (na stranu što mislim da je ovako lik do jaja), da "ima momente". Mlatu nit sam napadao, nit mu šta rekao.

    A to za plate igrača je i počelo ulaskom Čovića u klub, do tad se nije pominjalo, odma je krenulo od Simona milionera, pa dalje.

    Сава Лешић

    Samo da kažem da je Sava (pecaroš) Lešić drugi najkorisniji igrač lige. Izgleda da ste prošle sezone pogrešnog pecaroša doveli lool.

    Draže bi mi bilo da se priča o vrlo interesantnoj utakmici večeras.

  9. Ako izborimo EL za iduću sezonu Kvinsi bi mogao ladno ostati još jednu godinu, pa onda nastaviti jebati u NBA. Za veće pare nego sad ostati, naravno.

  10. Inače, mislim da niste svesni koliko para Miško obrće. Čuo sam da je kupovao neke nekretnine po Njujorku skoro.

    Haha, pa ono čuveno "ima para ko Džajić" je preinačeno u Miškovu korist.
    Ali ako, može mu se, draže bi mi bilo i u fudbalu da recimo Stojadinović (koji je i inače dosta jak) bude među najjačima u Evropi, a ne Falji/Pini/Mendeš i ekipica.

  11. Kakve veze ima da li nosi Prti BeeGee majicu i sta je pricao za svoje igrace, lik izneo svoju informaciju koju smatram da ne bi spominjao da nije dobro obavesten, ja to napisao kao odgovor na ovaj Rasnijev post kopiran s RSB-a verovatno. I kao koga briga ko je koliko placen a Coki i RSB botovi se ubise da objasne svijma kako oni do jaja posluju, oteraju igraca pod ugovorom i jos zarade, Pesic im daje Micica na besplatnu probu do kraja godine, neke trening kompenzacije se pominju prvi put u istoriji kosarke itd.

  12. ja to napisao kao odgovor na ovaj Rasnijev post kopiran s RSB-a

    Komentar je napisao jedan normalan lik, nije sa RSBa. Mogu ti dati ime i prezime ako oš.

  13. Ne kažem da su ovi sa RSBa ludi nego samo ovaj nije sa RSBa, a normalan je.

  14. Jel to onaj s fejsa sto rekao da dolazi Harodyng?

  15. Ja sam samo izneo mišljenje o Džikiću (o nekim stvarima). Sad to što ti kažeš da je nebitno, to je drugo, nebitna je i gomila drugih stvari koje se spominju tamo, ali šta ćeš kad se košarka svela na:
    -VI POBEĐUJETE KAD IMATE PARE OD DRŽAVE!
    -NEMAMO ĆUTIII! ;
    VI STE ISTO TAKO DOK JE DS/SPS BIO NA VLASTI!
    -A NIJEEEE! :(((((

    (šomi da odradi strip onaj)

  16. hahaha solidna ideja dio

  17. Jel to onaj s fejsa sto rekao da dolazi Harodyng?

    hahahah

  18. - Rasnijev Harodyng lik: Miler ima 200k
    - Mlatoni: Dzikic je rekao da Miler uz jednog igraca Cedevite ima najvise u okruzenju
    - Dionysio: Dzikic nosi Prti BeeGee majicu i vredja sve zivo i jos je debeo, to je ta neka grobarska Avangarda

    I na kraju standardno okrene pricu na kukanje o parama.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.