КК Црвена звезда

  1. Gazimudo

    ahahhahahahaha SARIC NAVIKO DA PUNI KUCKU AHAHAHAHAHHAHA H

    Gazimudo

    kme kme

    kme kme kme kme

    Gazimudo

    narucujte lebrona, ne mogu ovi obicni crnci da nadoknade radonjizam

    Kme kme kme kme kme

    ahahahahahah koji ste Partizan jebeni ahahahahahha

    Gazimudo

    zakidajte penzosima jos 10%, mora se greg popovic dovesti looooooooooooool

    Gazimudo

    umoci ga i dedica

    nema sta, ume fufa da zavede, cak ni impotentne starkelje ne ostaju ravnodusni

    Gazimudo

    jebem ti yveydu, PM sutra proglasio dan zalosti a ko ce tugovati na doceku nove :(((((

    Gazimudo

    pricajte jos o kosarci, molim vas , zelim da cujem sve o najboljem timu multiverzuma koji izgubi 15 razlike za cetvrtinu

    http://www.novosti.rs/upload/thumbs/images/2011/05/1005j/sp-obradovic-zeljko_620x0.jpg

  2. Lol, a zamisli kako je popišan bio kad smo dobili bajern ahahaahah

  3. Бацања 24:9 за Ефес лол

    kme kme kmeeeeeeeee

    to shomika, pricajte jos , ko je jos kriv, nemoguce je da vas neko onako osteti

  4. ajde ajde, mozete vi to bolje

    malo smo zamenili teren, al znate vi vec sta treba da radite

  5. Inače, dobra tekma, jak smo tim. Fali malo rotacije, oseti se kad izađu nosioci igre. Kinzi maćka će to lepo da popuni da nemamo prazne minute. Top8 nikada nije bio bliži.

  6. đe ti duuuuuuuuuuulo gayi?

  7. Očekivao sam da možemo nekako pobediti, ali sam se plašio ovoga.

    Jbg, ako gledamo samo poslednji napad, ni ja nisam bio za faul, a nad Cirbesom je bio faul. Sad, očekivati da nam neko svira faul tako, jbg, neće.

    Ostaje žal za pobedom, ali nije da smo strašno kiksirali ovim porazom.

    Na momente Micić-Jović je bila perverzija jebemiti, digo mi se bio.

    AKo nešto dobro imamo iz pobede, neće rasni tips smarati po svim temama.

  8. Čekao Gazimudo dve godine priliku i dočekao je, da istrese sav svoj čemer u utakmici u kojoj je Zvezda u top 16 EL izgubila u gostima sa poenom razlike od Efesa. Ako mu je uteha, neka ga.

  9. director®
    đe ti duuuuuuuuuuulo gayi?

    and the oscar goes toooooooooooooooo

    To se ceka jbt!

  10. Jbg, ako gledamo samo poslednji napad, ni ja nisam bio za faul, a nad Cirbesom je bio faul. Sad, očekivati da nam neko svira faul tako, jbg, neće.

    kme kme kme
    https://nebojsaozimic.files.wordpress.com/2015/05/kalimero_36910.gif

  11. Mogao sam da se kladim da ce nešto ovako da se desi.

  12. povlacim se sada, ipak ste iskoristili najjaci argument.

  13. A daj, gazimudo, zajk, jokeoke i slični su dobri za šegu, ko ih još uzima za ozbiljno.

  14. Dionysio, u takvim trenucima se nikad ne svira faul. A pogotovu kad faula nema. Više sreće u nastavku takmičenja.

  15. Doesn't matter, had sex. Dok Gayi od dizanja kurca u toplini svog doma nije dalje stigao.

  16. шарићев прадеда је четник био иначе.

  17. Мада, Тилмо, надам се да капираш да сте за ово добрим делом заслужни и Расни, Дио и ти кад бањавате скоро па свакодневно на гробарску тему с непотребним глупостима и лошим фазонима.

    lečki_mrav

    Neko ovde skoro reče da je možda vreme da Jović odmeni Markovića u reprezentaciji.

    VOJVODA88

    Ja sam rekao. I nisam rekao mozda.

    Ја сам реко пре тебе!
    Одиграо је мајсторски 3 четвртине, али морам признати да је мало затајио у последњој, али ајде. А и Лазић везао два добра потеза и онда промаши оно полагање од таблу, баш штета за то. Не пљујем никога, обојица су доста донели на овом мечу, па ако бих тражио шта је недостајало, можда су то пре свега Милерове тројке. Можда је могао да проба са Дангубом у четвртој, да проба двапут да шутне... Надам се да ће одговор на ово бити једна јака победа против Цедевите.

    Маркo

    шарићев прадеда је четник био иначе.

    Па да, ко би нам завукао него покатоличени Србин потурица џД

  18. E sa kime igra Partizan?

  19. A da oni su pred ispadanjem iz ABA lige.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.