КК Црвена звезда

  1. добро, имали сте ви до сад боље суђење у ЕЛ него што би човек очекивао. нпр. уживао сам у суђењу против реала. не памтим да је неко тако ставио реал где му је место. ко су биле тад судије?

  2. Иначе одлична утакмица. Да се ја питам, волео бих да сваку одиграју као ову синоћ, што се залагања тиче. А има још турака, још 5 утакмица с њима, има времена.

    И што је дангубића заборавио на клупи цело друго полувреме? Сумњам да би нешто боље урадио, ал' опет...

  3. И што је дангубића заборавио на клупи цело друго полувреме? Сумњам да би нешто боље урадио, ал' опет...

    немам појма, брт, нисам гледао. само сам видео шарићев кош и цирбесов шут.

    али настрану шалу, ваљда за радоњу није чудо да некога заборави на клупи. ви бисте разбијали да се кошарка игра са нпр. осам играча.

  4. Navijam za Partizan,ali sam juče gledao utakmicu, i naravno navijao za Zvezdale, jer sam pravi Srbin jer sam PRAVOSLAVAC.

  5. али настрану шалу, ваљда за радоњу није чудо да некога заборави на клупи. ви бисте разбијали да се кошарка игра са нпр. осам играча.

    да, или да имамо два играча више, рецимо 5 на 3 да се игра, мислим да би то било супер.

  6. А спрдам се труће за фаул, екипа која испусти 15 разлике за 3 минута и дође у ситуацију да има "клацкалицу" резултат не сме да кука за фаул у последњем нападу, не иде. То би било цигански, а ми нисмо цигани него пантери!

  7. E da, oplakao sam na snimak Radonje u vasem zadnjem napadu, ono iza sudije kad je manitao haha

  8. https://www.youtube.com/watch?v=Tfc8CYx9Qlk
    Ваља то видети још који пут :)

  9. Ja bi ga šakom odvalio u onaj teleći potiljak. Majku im jebem lopovsku.

  10. Da se sude ti faulovi, mi ne bi bili svetski sampioni, posto je Divac odvalio Đinobilija cini mi se, u finalu.

  11. Dobra tekma sinoc, fali nam igraca u rotaciji..tacno su pali na kraju. Nije lose ono Vasom i Jovketom u petorci. Bice to odlicno kad dodje i mačka.

  12. Jedno pitanje, da li nam je sad onaj pib i adresa koja je bila prr zamrzavanja?

  13. Jesmo li sad Zvezda ili nam je pib Ivo Lola Ribar?

  14. To ti je vrlo bitno u ovom trenutku da nekome šukneš na B92?

  15. Као да гледам оне ретардиране лопове из "Сам у кући" како воде разговор.

  16. ono juce ne da je faul nego moze da se pusta sudijama u skoli kod lekcije "sta je faul pri sutu"

    nego me vi ubedjivaste kad onomad Akojon sutirao tako a lazic ga "samo malo dodirnuo po kukovima dok je trazio balans za sut a to se ne svira" pa sam se potpuno pogubio.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.