КК Црвена звезда

  1. Rasni
    Pozdravi i ti svoju i sestru i kevu kad ti se vrate iz treće smene.

    Hoću Rastko dobri moj budi bez brige.

  2. Хахаха гле овог

    Сложио бих се с овом бувом досадном, али бих ја рекао Расни с брадом или с мало више година. Треба Расном дати да модерише, кад смо код тога, да одврнемо забаву на максимум.

  3. Brate pogrešio si temu, ovo je kk Crvena zvezda.
    Ima FMP tema.

  4. Ne znam baš, pitaj sestru xD

  5. Rasni dečko labilan prodao bi privatne podatke naše englezima 50€ komad.

  6. Ne stvarno, svi ste panteri jebeni. Navijaju za FMP. Laku noc

  7. Laku noć slatko sanjaj.

  8. Naš FMP barem igra EL.
    Šta Paćo igra osim (B)ABA lige??? :D

  9. Минђушу у обрви има? Авангарда.

  10. Nego, pricajte mi jos o faulu na cirbesu, zelim da cujem sve o svetinji napadaca kad se podigne na sut...

  11. стварно смешно шта нису свирали, најглупље неписано правило је то да се не свира фаул у последњим секундама. и увек сам ценио судије које су смеле то да свирају. подсетило ме на крстића прошле године у турском плеј-офу кад свирају крстићу фаул за пипање по руци при шуту, каршијака погађа бацања, онда крстић на другој страни на потпуно исти начин шутира, чувар га удара по руци при шуту на готово исти начин (плус што је био још очигледнији фаул) и судије ништа не свирају. мада је вероватно цео турски плеј-оф намештен да би добили још учесника у ЕЛ.

  12. Nemoj truc, gazmudo ze ionako ne gotivi

  13. I posprdno te zove objektivni grobar

  14. јебем ли га. он мене готиви кад браним дула или кад причамо о помоћи звезди, а не готиви ме кад не причам о томе. тако да капирам да није у мени проблем, лол. а и што мора свако да ме готиви?

  15. Не знам шта се оно синоћ десило, како је могуће да не свирају фаул... Па мајку му јебем, није цирбес тамо неки богдан богдановић па да му не свирају фаулове кад се подигне на шут (ћао гази какоси), ипак је он неко име и у аба-лиги и у ЕЛ, а нарочито у ЕЛ. Вратиће нам то судије сиг, зна се ко је и шта је звезда у европским оквирима.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.