КК Црвена звезда

  1. Штета што је добрић отишо

  2. Poseban pozdrav za Manijaka

  3. Ovo izmedju Zvezde i Paće u basketu postalo epitom jadnoće. Sramota jebena. Nadam se da ni jedni ni drugi neće do top 8 dobaciti.

  4. Dosao neki novi plej u zvezdu ima 1.60 filip covic za bogate vrv, znaci topic opet ne igra

  5. јбш топа
    дошо чојк из брасила цзв се
    играће се самбааа

  6. 10 novih igraca, od domacih lazarevic ciglas i lebranko. Ovo ako ivanovic uspe da sastavi treba mu dici spomenik

    Neki realaniji scenario je da Teo poludi i batali sve posle 5,6 tekmi i zatrazi trejd i krene neki raspad sistema gde ce pola ekipe dobiti pedalu pa ce se biti tuzakanja itd

  7. Armani za siromašne

  8. Kad pogledaš nakrcali smo se dobrim igračima, al nekako u startu imaš osećaj da to neće funcionisati. Doduše lepo je sklopljen roster, verujem da je čovke napokon shvatio da bi i trener mogao da bira igrače. Viđećemo..

  9. al nekako u startu imaš osećaj da to neće funcionisati

    ovo

    voleo bih da gresimo ali..

  10. zvezda danas nije dovela nikog, covicu esi mi dobar brate moooj treba li ti sto kralju

  11. ал је зато продужила уговор лазаревићу хххахаха

  12. alo covicu sta radis, monako doveo kembu vokera, dje je i sta radi dzon vol

  13. аха значи променила се правила игра се са 3 лопте сад

  14. citam sad olimpijakos se nabrijao, prodali sve sezonske za minut, isle su oko 1000e pa ti vidi

  15. džaba im sve kad im otišlo bugarče trbuhom za kruhom

  16. prvo sam pomislio na milutonOVa haha ali da vezenkov otisao da bude pedja umesto pedje

  17. Dobro Covke ako dovedes Sveda u Zvezdi znam da ces vjecno biti u mojim molitvama za dobro zdravlje

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.