КК Црвена звезда

  1. 4th Zadar 49 ( 12 12 19 6 )
    Crvena Zvezda 71 ( 13 21 31 6 )
    ali da se zna, nisam zvezdaš

  2. Још само мало...

  3. 4th Zadar 59 ( 12 12 19 16 )
    Crvena Zvezda 83 ( 13 21 31 18 )

  4. Ако су ошурили ове усташине. Не да су их нагузили, него крвнички.

  5. Претпостављам да је ово била последња победа ове године али бар је била са стилом, и то против Задра. Мени доста.

  6. Ајде Самхаине, какав је то сад песимизам... :)
    Крка је следећа на реду, пун Пионир их чека.

  7. Možda i ostajemo, a ? Šta mislite?

  8. Имамо победу више од Задра. У случају поравнања, опет смо испред њих.
    Широки вечерас игра у Подгорици, ако изгуби, имаће 2 победе више од нас. Они имају најгори распоред, можда је могуће да их стигнемо. Мада ни наш није баш добар... Ја верујем да можемо да избегнемо последње место. А после тога следи борба са Радничким и ФМП-ом у домаћој лиги.

  9. За пола сата на Аренаспорт 1 пренос утакмице из Загреба - Звезда гостује Цибони.

  10. Да нису промашили толико чистих шутева за тројку, био би вероватно друкчији исход. Иначе, одиграли су солидну утакмицу, задовољан сам. Еее да су овако играли чешће...

    А престаће и тај бојкот једном, па ће бити БУКЕ!

  11. Е брате мој, изгледа ће се остварити оно што сам рек'о на претходној страни.... нажалост.

  12. Реално је да добијемо Широки, али треба нам бар још једна победа. У Вршцу или да добијемо Олимпију код куће... Против Загреба и Цедевите су нам минималне шансе. Питање је хоће ли нам и 2 победе бити довољне.
    Е да, Недовић је показао да има потенцијел, јеб'о је оног њиховог плеја у мозак читаво полувреме, ништа му није могао.

  13. Добили, очекивано.
    Меч изнели Марш и Цветковић који је имао већу минутажу од Недовића. Са својих 17 година је сјајно издржао притисак, биће од њега играч надам се. Марш је један од најквалитетнијих Американаца који су играли у Звезди и, сада сам сигуран, Јенки који је највише дао клубу. Мислим да без овог човека не бисмо забележили ниједну победу. Бакић се вратио у игру солидном партијом, ужелео се кошарке човек. И Јанг и Суботић су били добри вечерас.

    Реално посматрајући, шансе да завршимо сезону испред Задра су мале. Ја се наравно надам још увек, али то ништа не значи. Како год да се заврши сезона, чињеница је да су промене у клубу неопходне.

    Може катанац на тему, пошто овде нико не пише сем мене, а ја је нећу "одржавати" до краја ове сезоне.

  14. Какав катанац, какве пичке материне? Најјачи смо, бре.

    Ево, управо се ломимо са јебеном Цедевитом, победа би нам живот значила. Тачније опстанак, али исти курац.

  15. Nemoj katanac, čitam redovno izvještaje sa teme, ljudi, opušteno.
    EDIT: kurac opušteno, šta je ovo u zadnjoj četvrtini, jebem ti loptu što je napraviše okruglu.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.