КК Црвена звезда

  1. Edit: Selenijum brate, ajd menjaj glavatar leba ti... :)

    NIKAD! :)

  2. Ишао синоћ у кафану и носио свеску што ми дала другарица, која је планирала само да дође по њу и запали. Кад сам већ кренуо, рекла ми је да ипак не може и договоримо се да се нађемо данас. И ја кретен оставим свеску у кафани и сад морам да идем тамо (тачније у 8, пошто тад отвара), па онда да јој однесем. И ЗБОГ ТОГА НЕЋУ ГЛЕДАТИ УТАКМИЦУ! Јебем се глупа...

    Надам се да добијамо ово. ЗВЕ-ЗДА ООООООО!

  3. Оће ли ти дати пичке?

  4. Неш јебати Стивене, зајеби свеску, гледај текму :)

  5. Од сад ми више неће ни свеску дати, а о пичци да не говоримо. "Јесте, да му дам, па да је остави у гостиони".

    Шегачење на страну, код ње немам шансу, нити сам имао такве намере. А свеску морам да вратим, хитно је...

  6. ЈЕБАЋЕМО ЛАКТАШЕЕЕЕЕ

  7. Ко гледа преко нета еве му стрим са најбољим квалитетом слике.

  8. Ima neko link dobar? Ovaj što si ti dao ne radi iz nekog razloga.

  9. Престаде да ради, ни на кабловској немам РТРС... Ево ти, имаш овде.

  10. Јооооој, маштамо ми о некој титули сунце ти јебем...

  11. Враћамо се бре!

  12. ау што ме мнервира овај ретардирани коментатор на РТРС

  13. Au bre, ubiše nas trojkama...

  14. А Скот уби таблу

  15. Igokea pogađa spolja, a mi ćemo dobiti kaznu za huliganizam nad tablom

  16. Тодоровићу једи говна.

  17. Шта је, јесам ја крив што су ови наши ретардирани?

  18. Kako bi pred kraj, dobro se i završilo. IDEMO PREOKREEEEEET

  19. Брате нервира ме кад их људи величају, и чим мало лоше крене пљују на све стране. Ти сад малеришеш, а кад добијемо стоку први ћеш да пишеш " јебемо карамо ". Нисмо ни толико лоши, ови све погађају јеби га.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.