КК Црвена звезда

  1. ЈЕБАЋЕМО ИГОКЕУ!

  2. ЈЕБАЋЕМО ДОДИКА!

  3. PUNI IGOKEE I ULAZI U EVROLIGE!

  4. Има пренос на РТРС.

  5. Ima, ali ko da snima usbeom od 2 mb a ne kamerom :D ne znaš ti kakve su muke gledati RTRS i dnevnik lolo :D

  6. Игокеа, у седам почиње, пренос Арена1 РТРС

    Nema na RTS? Jebo ih ker u dupe!
    Protiv solnoka mi prenose protiv Igokee nećU! Opet moram u kladionici da gledam, kad mi žao da dadnem za Arenu još 200 kinti.
    Sad ću u kladionici da puknem Boga oca, šta ću vuče me da igram...
    Ako sad dobijemo, onda smo prava ekipa...daće Bog da dobijemo...
    Edit: Selenijum brate, ajd menjaj glavatar leba ti... :)

  7. Брате, гледај стриминг преко нета, кој ти курац?

  8. Igor Rakocevic, Boris Savovic, Vuk Radivojevic i DeMarkus Nelson su bolji od Jorovica, ustase Stembergerdera i ostale ekipice, dajem levo mudo!

  9. Jebač nije isto, lepše na TV-u, znaš i sam... a i volim da odigram 4. četvrtinu više poena, pa kud puklo... :) Mada Zvezda dolazi obično treća manje, 4. više...
    Sevastokrator, zna li se Raško jel igra? Protiv Galate igrao samo prvo poluvreme...

  10. Па јес лепше. Не знам, мене мрзи да се цимам до клаџе или каване.

  11. Dionysio, verovatno igra, ne znam zasto ne bi...nigde nisam nasao da je izostavljen

  12. Ma znam, nego je nešto sav usran bio, kao bolestan ovo ono, rekli da je igrao pod lekovima, kurac palac...zato pitam...

  13. МИ ИМАМО КАТИЋААААААА!

  14. KATIĆA KATIĆA, MI IMAMO KATIĆA VI IMATE KURAC!!121

  15. SLONOVA SURLA ĆE UBITI DODIKA!

  16. I NA NOS ĆE MU IZAĆI SVE KARTE ŠOE KUPIJO! DODIKU PEDERU!

  17. KAko ću da se naslađujem kad ga izduvate večeras auuuuu, samo zato što potcjenjujete najbolji tim u ABA ligi

  18. И КАДА ГУБИМО И КАДА ВОДИМО МИ ИГОКЕУ ЈЕБЕМО!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.