КК Црвена звезда

  1. А колику главу имају обојица. Фазон Мачванове, онако сасечен потиљак, само дупло веће :Д

  2. Ако Бог да, Црнокоса ће следеће године опет играти прву лигу. Тренутно су други, прошли викенд добили Напредак који им је директни конкурент за друго место.

  3. У лепо, лепо. Нисам знао, слабо пратим. Него, реци ми, какав је Милк- Вујић центар, позајмљени играч Металца? Јел' играо, зна ли шта ако јесте? :Д Играо сам ја против њега често, солидан је за своје годиште, ал' може само центра да игра, а нит има висину, нит има снаге. Испамовали смо тему максимално.
    ЗВЕЗДА ОЛЕ ОЛЕ!!

  4. Нисам ишао на текму Црнокосе годину дана, можда и јаче. Слабо идем у родни крај, а кад одем из куће изађем само увече да одем на неко ћепи.

  5. Е? Од којих си, што би Црногорци рекли? :Д

    Od Marinkovića i Todorovića, jedni iz Makovišta jedni iz Kosjerića, a opet moja keva rođena u Valjevu, kao i brat i ja... Komplikovano je to... :)
    Nego nemam pojma kakve to veze ima sa Zvezdom...
    RTS prenosi sa pola sata zakašnjenja... Strašno, al nema veze, gledaću na Areni, ionako je bolje...

    Нисам ишао на текму Црнокосе годину дана, можда и јаче.

    Idi za godinu dana, em će da uđu u prvu ligu, a i grade novu halu, treba da urade za god. dana, bar se tako gradonačelnik hvalio...
    Znam da im je karate vrhunski, išli na šampionat Evrope ove godine...

  6. Ја сам Тодоровић. :Д

  7. Иначе, та хала је готова.

  8. дајте линк до арене, живамдеца!

  9. A je l samo na Areni ima?
    Zar ne bi treb'o neki odloženi da bude na RTS-u?

  10. za 5 minuta počinje na drugom odloženi prenos

  11. Има и на РТС 2, само што касни пола сата.

  12. ја још нисам погледао резултат, тако да могу да гледам и на ертеесу, свеједно.
    а јесам говнар, овде играју а ја да не одем, ал' јебига кад стисле обавезе.

    ја чуо поодавно причу да раднички узима куп, ако вечерас добију, опуштено сутра да се трпају паре на клаџи на њих.

  13. 'oće da vas jebe Radnički a mandovi lolololo

  14. A kaće Zvezda opet biti Zvezda?

  15. Kad vrati svoje dugove i ne bude FMP lololo

  16. HE HE momci, napustite sahranu, mnogo ste vickasti. :D
    Posibali se ovi naši sa žandarima na ulazu.

  17. DŽONI PROVOKATOREEEE!!!! :D

  18. Nemoj da vam pošaljemo RD-a! :D

    Elem, jebi Kragujevceeoe! lolo

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.