КК Црвена звезда

  1. Pošto Zvezdi i nije toliko važan trofej, ja ću navijati za Metalac. Ajmo Va :-)

  2. Lokal patriotizam. To se ceni!
    Kamo sreće da je toga više u Srbiji.
    Pošto mi je FMP u komšiluku, ja ću navijati za Zvezdu!

  3. Prenosi RTS u četvrtak Partizan-Sloboda direktno, u subotu snimke oba polufinala a u nedelju finale direktno.

  4. арена можда, а?
    нешто сумњам да ће ови наши локалци (ртк) да преносе, немају пара за то, они увек дају само снимак радничког кад игра аба лигу).

  5. Ja bih svakako gledao Arenu, zbog Edina i Koleta...
    Jok, nego ću Dendu da slušam!

  6. искрено се надам да ће РТК да преноси некако, па да могу да вам се смијуљим овде што не можете да гледате, хехе.

    но, шта би на крају, не играју нам браун и ко још, савовић? добро, бићемо у финалу, накантаће раднички пошто ће он бити ослабљен, ал' партизан 'лади јаја до недеље, врло могуће да буде јако густо, па и да нас добију у финалу. после им ми враћамо у аба лиги за пораз у купу, они даље био игокеу, и будућност бије игокеу, и цибона (ово чисто да се осигурамо) и таман.

  7. Preseče me za Savovića! Sad proveravam da nije povređen...
    Samo Braun ne igra.

  8. Ко преноси вечерас ?

  9. Šta je, prebili smo Vojvodinu i ne kurčimo se?
    PO - BJE - DA!

  10. Фала курцу да је онај Нелсон урадио нешто коначно.
    Иначе, оног Маројевића центра познајем, играо у мојој селендри пре седам-осам година. :Д

  11. Inače, sviđa mi se kako smo odigrali, iako je protivnik realno loš. Razlika bi bila i veća, da ovi nisu u prvom poluvremenu ubacili sve frljoke. Mislim da dobijamo i Radnički, bolji smo.

  12. Фала курцу да је онај Нелсон урадио нешто коначно.
    Иначе, оног Маројевића центра познајем, играо у мојој селендри пре седам-осам година. :Д

    I u mojoj...i on, i Bircevic, i Bozic kratko...moja selendara je Valjevo... :) (Metalac, koji junacki izgubi 30 razlike)

  13. Моја селендра је Косјерић. Често он тренирао у исто време кад и ми клинци, зајебавали се, ово оно. Готиван лик иако је Црногорац.

  14. Е, синоћ ја кажем да мора пасти неки снег кад је она чамуга дала двадесетак поена. И ево, сад само рока овде код мене. :Д

  15. Моја селендра је Косјерић. Често он тренирао у исто време кад и ми клинци, зајебавали се, ово оно. Готиван лик иако је Црногорац.

    Igrao za Crnokosu? A pa i to mi je selendra... Ko bi rekao sad kosjeric ima i karatiste, i bazene i kurac palac, a bio sam mozda 10 puta tamo...jebiga ne zivi mi vise niko tamo, a kad odem samo radim ko crnac, mesto da pecem rakiju...

    Ко преноси вечерас ?

    Arena verovatno, RTS samo snimak prenosi nabijem ih na kurac...Jel gledao Radnicki ko? Jesu igrali u punom sastavu ili? Verovatno jesu cim su razbili Metalac 35 razlike...

  16. Е? Од којих си, што би Црногорци рекли? :Д

  17. Металац је био знатно ослабљен неиграњем Жуће и Бакића који су повређени, али и Мијовића који је отишао у Азију негде, неам појма где. У сваком случају, ни у пуном саставу не би могли да им присмрде. Од браће близанаца Маројевића овај што играо у Војводини тј што је играо за Црнокосу је измислио кошарку за овог што је и даље у Металцу. Радомир и Драгомир лоло

  18. Радомир царина. Сећам се, стално носио неке туфнасте ћега на текмама па се виделе кроз бео шорц. Пишање на трибини кад се нагузи код слободних бацања. :Д

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.