КК Црвена звезда

  1. ЈЕБИ РАНДОМ-МАЈМУНЕ-ШТО-СИ-БАЦИО-ДИМНУ-БОМБУ ГЛУПЕ ЦИГАНЕ

  2. Kakva crna dimna bomba? Ono bio aparat za gašenje požara. :D

  3. На спорталу бре пише димна бомба, димна бомба је сигурно.

  4. Причају како је неки лик упао на гробарску трибину да им скине заставу о.О један на хиљаду еј ? нема шансе то по мени пада у воду. И оно је против пожарни апарат :) јебо мајку нисам знао да толико много стане у њега :Д

  5. E ako na sportalu piše da je dimna, onda sigurno jeste. :D

  6. Одакле им јебени против пожарни апарат?

  7. Па у свакој нормалној дворани имаш га на сваком улазу јебеном :) јес њима проблем стакло разбити :) мерак им :)

  8. Cokulo, pisao sam na drugoj temi što je bilo naših među njima i njihovih među nama. Danas popodne odlučeno da se zamene tribine, pa smo umesto na istok, morali na zapad.
    Bačje, pp aparat doneli vatrogasci baš za slučaj da se nešto zapali ili za gašenje baklji i sl. E sad, nekome je u metežu ispao i... :D

  9. Ma kakav crni protivpožarni aparat, prah iz tog čuda ne leti po nebesima, ono je klasična dimna bomba.

  10. Ма каква димна бомба, права бре бомба. Можда чак и нуклерна. Послао нам Путин из Русије.

  11. прднула свиња дебела па задимило ево још се вијори дим изнад мог насеља лололо

  12. Ma kakav crni protivpožarni aparat, prah iz tog čuda ne leti po nebesima, ono je klasična dimna bomba.

    Скочко, држо сам једно 10 врста димова у руци и ниједан није онако димио, нити имао онакву боју ни густину :)

  13. A vojni dim? Onaj iz onog zelenog valjka? Bar toga ima kod nas. 100% je to, braćala moj...

  14. To je sigurno. Mada možda je bila i nagazna ili protivtenkovska mina.

  15. Ja mislim da je bila zolja.

  16. Tenkovska dimna zavjesa, ruske proizvodnje.

  17. Чекај, бре! Толико претресање, а навијачи само што још и базуке нису унели!

  18. Da li ovaj pehar ide u vitrine u Železnik ili na Kalemegdan?

  19. хеххе, асимуга :3

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.