КК Црвена звезда

  1. i da sam visok 3.03 i jebote vole me sviiiiii i iiiiii

  2. Mićko, ne laprdaj, iz ovog posta se vidi da nemaš pojma o košarci, a ni provocirati ne znaš. Dakle, razligu s teme.

  3. da se nadovezem, grobari zestoko grese ako misle da su navijaci Zvezde opcinjeni Covicem i ekipom
    broj onih koji su bili na celu Zvezde ili Partizana u proteklih 20 godina, a nisu uprljali ruke i oprali novac, tezi nuli
    ja samo zelim dobru igru i, naravno, dobar rezultat
    mogu grobari da pricaju sta hoce, sve sto je radjeno u Zvezdi, kao i u Partizanu prethodnih apr godina, radjeno je zbog para
    ako ne zele da se pomire sa cinjenicom da su izgubili od tima koji se zove Crvena Zvezda Telekom i ciji su dresovi crveno-bele boje i ciji su navijaci Delije i kome pripadaja sve titule osvojene od strane kluba Crvena Zvezda, onda neka lece komplekse i nazivaju nas FMP-om, limenkarima itd.
    da je po mom, ne bi Covic nikada ni omirisao Zvezdu, ali dok su rezultati dobro, moj stav je krajnje neutralan

  4. Bilo bi dobro ako ostane neko od ove trojice crnaca u Zvezdi jos par sezona.

  5. Mogu li Kinezi biti Grobari? Ne postoji kinesko groblje, pa ne znam šta sad.

  6. Океј, бураз, ако ме већ напушаваш у тако кул маниру, објасни ми како си закључио о мом (не)знању о кошарци из оног поста? Шта, не говорим како је Дуле свиња и одма' немам појма?

  7. @Мићко
    Да ли је теби реално да дебели тражи тајмаут кад противник ни не игра одбрану?
    То исто може да уради и на тренингу, постави 5 чуњева и то је то. Нема сврхе никакве.

  8. Bilo bi dobro ako ostane neko od ove trojice crnaca u Zvezdi jos par sezona.

    Verujem da ce ostati, ako izborimo Evroligu sledece sezone. U tom slucaju treba ocekivati nova pojacanja, ali racunam da ce barem Nelson imati sigurno mesto. Nakon toga, ako nesto uradimo razbezace se u jace evropske klubove. Na kraju krajeva, u kosarci se cesto menjaju sastavi nakon zavrsene sezone, verujem da ce sastav za sezonu 13/14 biti dosta drugaciji, kako god da okrenemo.

  9. Шта, не говорим како је Дуле свиња и одма' немам појма?

    Jebi ga, ali, TAKOE!

  10. Pa imaju svi ugovor na 2 godine, čini mi se.

  11. Дрогирана Веверица
    Jebi ga, ali, TAKOE!

    Дакле, морам да пљујем Вујошевића да бих показао како се разумем у кошарку. Е, па онда:

    ТОВИ ВЕПРА! БАЦИ МУ КУКУРУЗ, БРЕЕЕЕЕ! ЈЕДИ ДУЛЕ НАШЕ ПОМИЈЕ!

    КАЦАМ КОШАРКАШКИ СТРУЧЊАК!

  12. Ljudi, čovjek ima slike Save Šumanovića, šta vam je?!

  13. Dub
    Ljudi, čovjek ima slike Save Šumanovića, šta vam je?!

    Idi bre u kurac, suze mi krenuše. :D

  14. Sevastokrator_95

    ne dozvoljavam, toliko je dobro da je gre'ota da propadne
    definisi ili cu da ti ukradem, pa makar bio banovan

    Definiši slobodno, od mene imaš plus u najavi.

  15. SISAJ ZVEZDO

    /bjezi preko foruma

  16. Žrtva sistema

    Prevaziđeni trener koji se pridržava istog sistema igre više od 20 godina.

    Kolfilde, polako ne živciraj se, apstinirate samo do nedelje, onda sledi nova porcija seksa.

  17. МИ ИМАМО РЕЗЕРВОАР ДОГА, КОГА ВИ ИМАТЕ, ПИЧКЕ ЗАГРЕБАЧКЕ???? ОПААА

  18. Oooo JEBI FMP!!
    Oooo JEBI KK CRVENA ZVEZDA DIVA TELEKOM DJILAS DROBNJAK TROJKA IZ AUTA SLEDECA SEZONA RAKOC PIONIR ZELEZNIK LIMENKA!! ALEEEE!
    Ne znam...nije mi nesto, pokusavam da skapiram taj fazon... :/

  19. Zbunjeni su, ne znaju šta da misle dok ne stigne novo saOPŠTENJE od strane crveno-belih...

  20. Ja uzivam trenutno. Jer nas, krecem od mene, u principu boli penis, a oni su toliku buku digli, traze neke odgovore, izgovore, alibi, itd, da ja mislim da ne prodje sat vremena, a da im Zvezda nije u glavi. Mislim tako je oduvek bilo, jebes sto igraju LS i Evroligu, kad mi izgubimo od Javora, i vise se o tome razglaba, vise se citaju vesti o tome sta je Zvezda uradila i sta se u Zvezdi radi, i tako...Neke stvari ne mozes da promenis, cak i kada si bolji, jednostavno si navikao kao klinac na torturu... Znas ono, seljak ostaje seljak,bez obzira na predjenu kilometrazu, u ovom slucaju, bez obzira na osvojene titule.. :)))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.