
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Lepo ovo za sad izgleda, ali bi neizvesna završnica mogla da nas sjebe, tj. ono što sam danas ranije napisao u vezi Dude i Radonje.
Samo pametno.
Očajno smo startovali ovu četvrtinu. Pu jebote.
Cirbes mnogo loše brani pik, ovo je smešno kaka ga jebe ovaj Danston
Ajde jbt
Preslikano kao protiv Strazbura, igramo dobro celu tekmu i na kraju se pgubimo.
Treba nam trojka.
Ovo će biti Radonjin poraz ako izgubimo.
изгубљено је ово
Jebem ti sve u pičku
Au jebote ove sudije su ozbiljne dilke, većaju koga je Cirbes faulirao. Pa zašto vas onda ima trojica majku vam glupu jebem.
Ne gledam više.
Jbt šta je ovo?
Tako je Laziću jbt!
Izvini brancilo xddd
Aaaaaaa
A u pičku materinu.
+
Usraću se za ove 22 sekunde
Ne praviti faul nikako