КК Црвена звезда

  1. Da smo dobri 18 razlike bi bilo

  2. волтерс - не зна ништа

  3. Čestitke na pobedi

  4. Polako Đoto ima još 3 minuta sekundi (toliko će biti dok zavšrim ovaj post), ako se odbranite svaki put i date nekoliko koševa sa 4/5 terena kao kecman onomad, možete opušteno da pobjedite

  5. Ne znam da li bi nam Kecman i Snejk Pliskin zajedno pomogli ovde.

  6. Pazl, kad igraju Zvezda i Budućnost?

  7. Robinson složio facu u fazonu "2pac didn't die for this..."

  8. Ona neđelja prije Nikoljdana ja mislim znači računaj neđelja ili poneđeljak najvjerovatnije prije Nikoljdana da će biti jer zvezda obično igra poneđeljkom zbog rasporeda u LE

  9. ма није ово стварно утакмица, неко нас зајебава... скривена камера сто посто

    оволико нелогичности нисам видео од пре неки дан када сам прочитао да је лик закопао ауто пошто је ударио бициклисту да сакрије доказе

  10. Da je ovo NBA, nakon što Partizan sljedeće neđelje izgubi 10 razlike od Cedevite, Džikić bi ponio nadimak "Coach H"... H kao handshake

  11. Гуровић Милан је данас добио отказ у Вршцу.

    Подсетимо се догодовштина везаних за њега из недавне прошлости.

    http://y2u.be/X57ewwnmFbQ

  12. Haha ja nisam skoro čuo da trener neki izričito kaže da će da pobedi

  13. Па кад је намештено.

  14. Čestitaj brt ne budi raćoni

  15. Pre bih sebi jezik odsekao. Onda kad pobede budu odraz zasluzenog rada, sposobnosti i znanja, a ne Vucica tad mozda i cestitam. Mozda.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.