КК Црвена звезда

  1. Nije Laza, nije Simon, nije Gudura
    znam ja šta to tebi kod nje pamet pomera

    Nije Jovke, nije Kuzma, nije Bjelica
    to je zato što je Zvezda najveća.

  2. КУПУЈЕМ Две карте за дерби МЕЈУПУК

  3. Ovo i sljedeće kolo Aba lige su baš baš odlični

    sjutra igraju Budućnost i Cibona, pa u poneđeljak Zvezda i Partizan, a onda za 2-3 dana Zvezda i Cibona pa Partizan i Cedevita.

    4 vrhunske utakmice baš u rasponu od neđelju dana

    EDIT: Mislim da i Mega valjda igra protiv nekog od jačih sljedeće ili prekosljedeće neđelje ali oni još treba da porade na formi i da puste malo ovi mladi igrači muda da bi mogli da jebu ljutito

  4. Ček, igrasmo protiv Budućnosti, pa sad u ponedeljak protiv Zvezde, pa sledeće kolo protiv Multivite? Pa jebem ti eto sjajne šanse da se prebacimo sa 3. na 6. ili čak možda i 7. poziciju na tabeli hahahahaa

  5. Kod kuće ste protiv Cedevite Đoto, mislim da to možete dobiti. Cedevita je sad definitivno pronašla formu ali mislim da kod kuće možete da ih dobijete... ne sad da ih razvalite 20 razlike ali ono... u uzbudljivoj završnici svakako možete :D

  6. Jel se vratijo Gazimudo?

  7. Poseban pozdrav za Šalabajzera

  8. spremate li kreme za gujcu musavci (znak pitanja, ne mogu da nabodem na tastaturi)

  9. Ne. Volimo sex nasuvo

  10. Jesu spremne ciganske kurcine za jebanje svinje 2.0 zvane Dzilo i njegovih pulena?

  11. Muda-frizirana su

  12. Slepi daj neki strim nešto brateuuu

  13. Ima još jedan, idite na Yt na uživo s Arene uzet je

  14. arena 2, jel se drogiraju ovi iz arene, stavi na keca mater mu jebem

  15. то на хрватској арени 1 код нас је на 2
    не могу да слушам овог лика који преноси

  16. Ja na Hr gledam
    Sad rekoše da ova energija Zvezde i Partizana fali Hrvatskoj košarci XD

  17. Добри смо за сада. Да послужи до краја овако шут, добијамо сигурно.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.