КК Црвена звезда

  1. новинар вероватно није ни гледао утакмицу. питање је стварно втф.

  2. Pa to smislio pitanja jos pre utakmice, da je pobedio partizan isto to bi pitao i dzikica

  3. Koliko je visok bre ovaj?

  4. ништа деки, цело вече је било пуно неких нелогичности, и на терену и после утакмице

  5. све је било јасно кад је јовић шутирао бацања 0/4 да се ту неко умешао!

  6. navijam za partizan ali pratim i vase tekme jer sam pravi srbin pravoslavac i sportski coek
    za jovica mogu reci da zadnji 6-7 utakmica igra na nivou najgoreg amatera
    uzasan je, ne znam koji mu je kurac

  7. Možda se svađa sa upravom i bojkotuje jer je bilo priče da ga je barselona tražila kad su izduvali za markovića jer ga zenit ne pušta, pa je sad jović nezadovoljan što mu ne daju da ide u barsu.

  8. Aj da im prodamo jovica za sto miliona maraka

  9. Možda se svađa sa upravom i bojkotuje jer je bilo priče da ga je barselona tražila kad su izduvali za markovića jer ga zenit ne pušta, pa je sad jović nezadovoljan što mu ne daju da ide u barsu.

    Koliko se sećam Jović je mogao da ide i na početku sezone, tj. na kraju prošle, ako neko ponudi milion evra.

    A sam Jović je rekao "dao sam reč, i bez obzira, držim reč da ću igrati i ovu sezonu u Zvezdi, ne cimam se uopšte oko odlaska u inostranstvo".

  10. Jovic=1.000.000 evra

    Ajde ne blammiraj se vise pls

  11. A dobro, lupio sam, samo sam povezao to što igra ispod svog nivoa poslednjih par utakmica i činjenicu da ga je barselona tražila usled onoliko povreda, nije da stvarno mislim da štrajkuje glađu, bojkotuje i to :)

    Mislim jasno je da ne štrajkuje glađu, eno ga jede čips koji je uzeo od gudure u reklami.

  12. Kad smo za kalinu uzeli milion, jović ne može ispod 3 da ide, legenda mag pregovaranja!

  13. Ma pretpostavljao sam coa, nego ono da ne krenemo da pljujemo lika za džabe.

  14. za kalinu ste uzeli kurac milion, jedan novinar je izbusio na twitteru ako se secam da je postojala daleko manja otkupna klauzula koju su Turci iskoristili.

    Jedina dva igraca koja su otisla za 7 cifara su Bogdanovic i Pekovic.

  15. inace igrac koji ima suterske kvalitete Jovica ne moze ni da prismrdi toj sumi u jakim klubovima.

  16. Bombaš, jel imaš više postova na ovoj temi,
    Nego na tvom KK?

  17. raconi jesam rekao da pazis strazu eno ona luda odabra boxi 7 postera

  18. Predloži mu ti neki...a ne ti si na temi KKCZ..niš...

  19. KKCZ KRUNE BOHOROVE

  20. Шта год са се десило, кога год продали и довели, Човић ће као по обичају бити у плусу 100 000 евра. Минимум! Као прошле године кад је отпустио Софоа, Перковића и Мекела.

    http://kosarka.hotsport.rs/2015/12/10/nebojsa-covic-na-sofu-smo-ustedeli-novac-pare-tek-stizu-na-mali-kalemegdan/

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.