КК Црвена звезда

  1. za kalinu ste uzeli kurac milion, jedan novinar je izbusio na twitteru ako se secam da je postojala daleko manja otkupna klauzula koju su Turci iskoristili.

    Lol janpi se pridruzio tviteru

  2. da truc teska frustracija moram priznati debunked sam

  3. Haha sad sam htio da uđem da pitam đe je slepi d mi da stream :D

  4. Kazanjci su ruska verzija Goranaca

  5. Na loptu je išao jebo te koji kurac?

  6. Ja se ne secam kad je neko nas kad je sam na trojci pogodio

  7. Simon kad nije bitno xd

  8. Haha sad sam htio da uđem da pitam đe je slepi d mi da stream :-D

    o/

    A brt ove sezone sam u stanu u kom nemam ni Arene ni SportKlubove (zapravo nemam TV uopšte xD), a net mi nije preko SBB-a pa ne mogu da koristim d3 i onda za svaku tekmu moram sebi da tražim strimove, pa ono... Nema razloga da ne ostavim ovde ljudima, da se ne mučite xD

  9. JEBOTE AKO OVAJ MITROVIC IMA IQ VECI OD 20 JEBES MI SVE

    pa jel realno da on pokusava ovakva dodavanja ceo zivot, al je glup pakao

  10. Volters mi je pušio govno

  11. Hahah jao jebem ti majku kosovarsku

  12. Simonović i Panin dva brata od strica.

  13. Volters vozi vozi vozi ne staje

  14. OGNJEN ŽARKO UGLJEŠA

  15. A brt ove sezone sam u stanu u kom nemam ni Arene ni SportKlubove (zapravo nemam TV uopšte xD), a net mi nije preko SBB-a pa ne mogu da koristim d3 i onda za svaku tekmu moram sebi da tražim strimove, pa ono... Nema razloga da ne ostavim ovde ljudima, da se ne mučite xD

    Hahah fala brt :*

    Ja od ove godine nemam više SK ali imam arenu, tako da sam više nego dobro obezbjeđen po pitanju fudbala (LŠ + LE + Seria A + League 1 + exyu lige itd.) ali od košarke samo imam ABA ligu, srpsku ligu i Marinko Rokvić kup tako da moram i ja da se jebem sa streamovima... samo ih ja očito mnogo lošije nalazim :D

  16. Jedino Dangubic pogadja trojke a njega minus imama

  17. Oćeš da zaradiš na minusu srpske đece... eee, misliš da bi Hrvat nekad igrao minus i na Bendera protiv Golden Stejta jebenog?

  18. Koliko glup faul Đenke, pa imaš dve lične, rođače, i fauliraš čoveka pri šutu dok ga Kuzmić čuva, zašto?

    Ne igramo loše, ali koliko bi više prostora imali u napadu kad bi bar jedan naš plej umeo da šutne, makar sa poludistance. Mada ih Volters lepo fintira i ako ne pogađa ništa spolja. A Jović u prošloj imao 0/4 bacanja, 0/3 dvojke i 0/2 trojke, sad nastavlja u sličnom stilu.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.