КК Црвена звезда

  1. dženkins indeks -7 lol

    Jebi ga brate mnogo ga je ograničilo što je na startu odma dobio dvije lične pa je morao da izlazi na početku umjesto da zagrije šut malo

  2. Нисам од оних што после сваког пораза кењају што није Радоња ово, што није оно, али зар стварно није било логичније да му се приближиш, па нек иде на улаз, па ако те не усере да промаши, ниси изгубио, него имаш продужетак.

  3. Pa hteo je da mu se približi simon, računao je da će na ulaz i rešio da ode on prvi pa da ga čeka tamo.

  4. Inače i sljedeća je opet u gostima... protiv Brosea koji je ove godine definicija one tzv. nezgodne ekipe... do sad dobili dvije, izgubili tri... a te tri što su izgubili su izgubili jebeno tijesno.

    Plus imaju lude navijače koji urlaju "DIII-FENS! DIII-FENS!"

    Da se ova utakmica dobila (kao što se realno trebala dobiti) rekao bih da je sad pristojan raspored, ali ovako je gust

  5. никад нећемо добити утакмицу на једну лопту док је црногорчина тренер

  6. U had one job crippled Kosowarishen:(

  7. Jasno je svima da Vučićev novac ne kupuje muda, pitajte njega

  8. Pa je l Vučićev, ili državni, ili dece s kosova? Ja više stvarno ne znam.

    SOROŠ!

  9. Jebes mu majku

    Volters je dobar ne drvite kurac nije tu ni mesec dana fazon

  10. Inace: volters+dobric+rakicevic+djenka<neka luda crncuga sto prangija ko lengford

  11. JEBEM VAS U DUPE, A NAS STE MOGLI DA POBEDITE, A?

  12. Kako ovaj Lengford ne igra u nekom jacem klubu ili bar u klubu nekog malo krovnijeg takmicenja

  13. Ko da ga trpi ovako divljeg? Ovako moze da ogra samo na ovom poluamaterskom nivou..

  14. I da dobije sam Fenerbahcxe..lici mi malo na Danijela Staridza ne znam zasto

  15. ili bar u klubu nekog malo krovnijeg takmicenja

    :D :D :D

  16. nego džaba su bacili pare državne na final four privatnog takmičenja dogodine sa ciljem da Zvezda igra, u ovom timu nema više od dva igrača za te domete, a menjati nekoliko nosioca ne može da se uigra tako brzo... ustvari može, ali Srbija nema tih para

  17. Trenutno ne znam dal ovo stvarno mislis ili furas svoju standardnu spiku ali da zvezda ima pare da sl sezone dovede dva prangijaca tipa gaudlok, lenford itd fajnal for bi bio realan domet

  18. nikako, previše prosečnih igrača u timu

  19. Onda paca ima ispodprosecne?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.