КК Црвена звезда

  1. Sjajna odbrana uglavnom, i previše jalov napad.

  2. Koliko se plašim ove završnice

  3. ovo je onaj najodvratniji rezultat pred posljednji napad

  4. Mršupičkumaterinu, sa voltersom na parketu mi napad nemamo, ni pikenrol najprostiji.

  5. dal je radonja jebeno stavio kosovarčinu ćopavu da čuva najbojljeg ofanzivca u evroligi hahah lolčina jebena

  6. i nemojte smarati za voltersa, dečko skroz solidno odigrao
    sad što je radonja imbecil pa brani zadnji napad sa simonovićem jebenim hahah izlomi mu kičmu lengford gospodski

  7. Radonjić je izgubio utakmicu uz Jovića...Imaš mali faul, vodiš i puštaš da trojku, pa jebote Greg Popović. U KURAC KRASNI!

  8. ај терај овог волтерса у пичку материну

  9. па јеботе

    Eee ovo sam htio da napišem, nego nijesam mogao da se sjetim pravih riječi

  10. i još neko neka napiše da simon kida odbranu neka mi se napuši kurca

    dženkins indeks -7 lol

  11. koji se kurac nerviram više

  12. Nije loš volters, samo smo (trenutno) jako ograničeni u napadu s njim na parketu. Ali solidnu utakmicu je odigrao, jović je više usrao.

    A ovo izuvanje iz patika na kraju... A jbg, očekivano kad se videlo da njega stavlja da čuva lengforda ludog, nije ni imao koga drugog.

    Gudurić neki minut više i šut više, ne radonja, a? Ok.

  13. gledao sam povremeno drugo poluvreme zaista sam očekivao sjajnu utakmicu s obzirom na kvalitet ovog privatnog turnira i opravdana su očekivanja oči su mi zalepljene na televizoru evo žena struže dletom

  14. Da ne jedemo govna, ali ne znam što gudurić nije proban na lengfordu u toku utakmice, ne ovo na kraju, ovo je jednostavno "jebiga" momenat.

  15. tri im majke jebem usta. pa zašto mu ostavljaš 3 metra da šutne za tri, majku ti jebem poludeo sam

    kakvi glupani

  16. hahaha pa nije hteo da mu ostavi 3 metra, nego mu crnjo izlomi kičmu

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.