КК Црвена звезда

  1. Pa ja kazem 50% jer je sa tim realno proci posto se tabela deli na pola jbg. A 50% je jelte pola sto znaci dobijes sve utakmice kod kuce. Ili one sto izgibis kod kuce od 4-5 timova nadoknadis u gostima protiv galate, bamberga, zalgirisa....

  2. Pa dio 8 od 30 utakmica je odigrano i sada se kad pratiš raspored i dosadašnje rezultate može gledati plasman na kraju ove polusezone, pa onda onom logikom "da pomnožimo to sa dva" da se procijeni i plasman na kraju regularne sezone.

    8 utakmica je odigrano i ostalo je još 7 do kraja polusezone... do sad je zvezda pokazala da može da se nosi sa sjajnim ekipama ali i da može dosta lako da prokocka pobjedu

    Od ovih 7 tekmi što su ostale sljedeće dvije su jako bitne jer su protiv Efesa (u gostima) i žalgirisa (kod kuće). Zvezda svakako protiv nijednog tima nije favorit, ili bar ne ubjedljivi favorit ali mislim da se ove dvije sljedeće sad kad se ima momentum (Tijesan poraz protiv uniksa i po 2 bitne pobjede i u EL i u ABA ligi) mogu dobiti... ali da ne baksuziram ništa.

    Ako bi se to desilo zvezda bi bila na 6-4 i onda bi trebalo u preostalih 5 mečeva naći 2 pobjede... mislim da će se jedna od njih naći protiv Makabija, dok ovu drugu treba tražiti među 4 možda i najjače ekipe u Evropi (Real, Olimpijakos, Fener i CSKA)... viđećemo, ja mislim da se može bar do još jednog iznenađenja protiv velikih ekipa u ovoj polusezoni tako da nikako ne otpisujem mogućnost da se 2017. dočeka sa 8-7 skorom

  3. Samo ako ne budete gubili ono što bi se reklo "glupo".

    Ovo je Zvezdin problem... mene je iskreno više strah uzbuljivih zavšnica protiv Žalgirisa i Efesa nego mečeva protiv CSKA i Reala haha

  4. Ovo nije Zvezdin nego Srpski problem, i Partizan je svojevremeno isto tako gubio, protiv slabijih timova i dobijene utakmice... čak i češće nego što bi trebalo...

  5. Ja sam vec rekao da je zvezdin veliki plus to sto igra bulja utakmice u aba ligi. Tamo kasnije kad efes bude igrao u nedelju sa fenerom pa u utorak sa darusafakom pa u petak sa zvezdom pitanje je koliko ce moci a zvezda izmedju dve el igra sa karposom i pusti dobrica i rakicevica(ako rse radonja uopste i seti toga do kraja sezone)

  6. Ovo nije Zvezdin nego Srpski problem

    Timberwolves confirmed as Serbian club

  7. I ovo kad se igraju po dve za dva dana, real npr je jak ali nije lako dobiti obe u kratkom periodu jbg imamo mi tu raznih sansi da prcnemo neke favorite

  8. Jeste, pomnožimo lepo sve sa 4 sad, i eto, dobijemo manje više toeto zvezda 15/15 otprilike. xD

    Od svega jedino što možemo obratiti pažnju je da favoriti, tj. oni koji su sigurni već sad za 8 ne gube od onih jebenih što su konkurenti sa nama za 7-8 poziciju (te dve su nam moguće, sve preko, domen fantastike). A sad da planiramo da l ćemo i koliko pobediti Armani u gostima, nema svrhe.

  9. Tvrdim da mozemo do 14-16

  10. 14 pobjeda sasvim realno mislim da je. Ako se kod kuće budu pobjeđivali oni što su pobjeđeni, odnosno što će biti pobjeđeni u gostima, 14 pobjeda bi trebalo biti sasvim realno.

    Tu će naravno imati zvezda i prednost u drugoj polusezoni jer će timovi iz Rusije, Španije i Turske morati dobro da zagrizu i u domaćim prvenstvima da bi osigurali visok plasman i tamo, dok će zvezda već u prvih par kola druge polusezone vrlo moguće imati osiguran plej of aba lige (edit, to jest ne vrlo moguće, nego praktično sigurno)

  11. Pa upravo to, zvezda vec sada ima jednu pobedu u aba viska sto znaci da jednu tekmu u aba moze lagano da zrtvuje pa svezi na makabi npr da moze brancilo da juri gaudloka 72 minuta a ne 30

  12. Dobro makabi nije pravi izbor za ovaj post jer oni onu ligu mogu da dobiju i iz busa ali spanci i rusi, da

  13. Pa da ali Makabi već računam da se i ovako može dobiti... opet kažem ne bih da baksuziram ali mislim da kad imaš u vidu kakvi su timovi do sad savladani da je pobjeda nad makabijem sasvim realna za očekivati... ono, zdrav optimizam.

    Za sad je najbitnje gledati da se pobjedi Efes i da se ne izgubi od Žalgirisa kod kuće. Ako se to odradi dosta je naći jednu pobjedu među preostalih 5 mečeva da bi uz "simetričnu" drugu polusezonu #8 mjesto bilo prilično sigurno

  14. Ma sad imamo momentum drknucemo efes a ima da kiksnemo sa zalgirisom kuci. Tad krece pljuvanje kad vezemo tri poraza a onda krecemo u seriju 4:0 pa ce svi da pricaju da osvajamo el

  15. Haha, Radonja baš ima običaj da odmara igrače u Aba ligi zato što ima EL za 2 dana xD

    Al ne bih ga menjao ni za šta :))))

  16. ps
    Ma sad imamo momentum drknucemo efes a ima da kiksnemo sa zalgirisom kuci. Tad krece pljuvanje kad vezemo tri poraza a onda krecemo u seriju 4:0 pa ce svi da pricaju da osvajamo el

    +(neki broj koji god oćete)

  17. Ma sad imamo momentum drknucemo efes a ima da kiksnemo sa zalgirisom kuci.

    Haha ovoga je i mene najviše frka, al polako. Prvo nek se dobije ova sa Efesom, pa onda da razmišljamo o paklenoj završnici sa Žalgirisom i tome da li će Gudura pogoditi trojku za pobjedu na 2 sekunda do kraja haha

  18. СЛЕПИ ПРЕДВИЂА

    1 L vs Darussafaka Dogus Istanbul
    2 W at Galatasaray Odeabank Istanbul
    3 W vs FC Barcelona Lassa
    4 L at Panathinaikos Superfoods Athens
    5 L vs Baskonia Vitoria Gasteiz
    6 L at Unics Kazan
    7 W at Brose Bamberg
    8 W vs EA7 Emporio Armani Milan

    4-4

    9 Њ at Anadolu Efes Istanbul
    10 Њ vs Zalgiris Kaunas
    11 Л at Fenerbahce Istanbul
    12 Њ vs Maccabi FOX Tel Aviv
    13 Л at Olympiacos Piraeus
    14 Л vs Real Madrid
    15 Л vs CSKA Moscow
    16 Њ at Zalgiris Kaunas
    17 Л vs Fenerbahce Istanbul
    18 Л at Maccabi FOX Tel Aviv
    19 Л at Baskonia Vitoria Gasteiz
    20 Њ vs Panathinaikos Superfoods Athens
    21 Њ vs Anadolu Efes Istanbul
    22 Л at CSKA Moscow
    23 Њ vs Galatasaray Odeabank Istanbul
    24 Њ vs Brose Bamberg
    25 Л at Real Madrid
    26 Л at EA7 Emporio Armani Milan
    27 Њ vs Olympiacos Piraeus
    28 Л at FC Barcelona Lassa
    29 Њ vs Unics Kazan
    30 Л at Darussafaka Dogus Istanbul

    УКУПНО 14-16
    са осмог места пролазимо даље и ту нас зауставља поново ЦСКА коме ћемо се осветити следеће године у полуфиналу, али ће нас Реал ипак добити у финалу јбг

    едит: запантите овај пост

  19. nešto ne vjerujem da bar jednu pobjedu neće zvezda skinuti realu cska ili fenjeru... aročito sad kraj godine praznična atmosfera ospod Bog pomaže u slavskim danima mladim obilićima

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.