КК Црвена звезда

  1. Дај боже да се варам, ал ипак мислим да је ЦСКА квалитетом далеко изнад нас и да немамо шта да тражимо против њих, а Жоцу, Антићу, Веселом и екипи се посебно диже курац на нас, тако да и ту треба очекивати јебање по чмару јбг. То нас, наравно, не спречава да се макс ложимо кад дођу те утакмице

  2. MOŽETE LI DA NAPUMPATE SIMONU PENIS DA POLUDI NJEGOVA FAMILIJA?
    Ova trojica, znaju oni!

  3. не маштајте, неће косовара срати још дуго

  4. KOsovar je dao više poena nego neki naši reprezentativci zajedno

  5. Ne na simonovića, nego na ovo što marko kaže.

  6. Pustiće nas Željko xD

  7. Simon da ne da vise nijedan kos, moze da izvadi kurac i da lupa svima u celo koliko jebe od pocetka sezone.

  8. Ne kažem ljudi da je zvezda tim koji može tek tako da skida pobjede Realu, CSKA ili Feneru, ali vam kažem, da kod kuće od 3 utakmice te (a dvije će se igrati u ovoj polusezoni protiv CSKA i Reala) može da izvuče pobjedu ako se poklope sve kockice - ono da igrači zvezdini budu rasploženi i da ih ponese atmosfera dok protivnički budu malo van forme, ili dođu sa neke mnogo teške utakmice u domaćoj ligi...

    Da ne pričam da su igrači iz ovih drugih ekipa mnogo skloniji povredama jer igraju više "must win" utakmica i onda se češće povrijeđuju u igri... mada ne treba to željeti nikom igraču jebi ga, ali samo kažem da i to, koliko god bilo bijedno, može značiti zvezdi.
    Ako ne da se neko drugi povrijedi, onda bar da znaš da se neće neko u tvom timu sjebati... ili da bar ima mnogo manje šanse da mu se to desi

  9. Povrede se izbegavaju jakom klupom i rosterom, mislim da Zvezda ne treba da se brine oko toga.

  10. Tako je, moraće Radonjić mnogo da rotira.

  11. Ne kapiram šta je Bombaš ođe htio da meme-uje, ali zvezda bi svakako od Januara mogla da igra ABA ligu sa kadetima KK Borča i opet da bude na nekom od prva četiri mjesta pored ovih MZT-ova, Karpoša i Partizanova, tako da tu neće biti problem.

    Samo da se sad za praznike neko od igrača ne napije pa ode da snowboard-uje na Kopu haha

  12. Kako ne kapiras, mnogo je veca verovatnoca da ce doci do povrede ako igras sa 6 ili 7 igraca nego sa 12.

  13. Pa ne znam Bombaš, znam da ti uvijek imaš neke skrivene namjere i da djeluješ iz nekih viših dimenzija tako da često previdim tvoje genijalnosti, pa moram biti oprezan

  14. ko da mislim oko značiš je sada?

  15. Ja da sam simon kurac bi mi virio iz slica dok idem ulicom

  16. Daj ovo nije moguce :)

  17. http://i.imgur.com/K3mEfxU.png

    EDIT: Za Woltersa se nije izjašnjavao, valjda je to prepustio da Ameri riješe

  18. Велики играч, али још већи човек.
    https://www.instagram.com/p/BK-gSs-jLmL/?taken-by=simke_12

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.