КК Црвена звезда

  1. To, to... Plus se ovima digla kurčina kad god bismo se približili i jbg, eto ubijanja u pojam

  2. Bukvalno kiptim od besa jbt sedi 15 ljudi u kladzi svi namrsteni ne daj boze da udje neko da se nesto glupira ili igra neki lajv na tipa gvangzu

  3. ne diraj deliju dok je besan!

  4. Vidi majmuna sad

  5. 18 офанзивних скокова...

  6. Ljudi, kamo sreće da nam ovo bude prvi egzodus u gostima, šta vam je. I naravno, sudije su dale svoj šmek ovoj rasturačini. Ipak, mogli smo da zabodemo neku trojku kad se stizalo, ali kurac.

  7. Делије су били војнички ред у Османском царству састављен од коњаника. Добили су име због изванредне смелости и храбрости (тур. дели – луд, храбар, неустрашив). Били су присутни на територији Босне, као и Србије као гарда пограничних команданата. Касније ступају у пограничне јединице – граничаре. Регрутовани су из редова исламизованог становништва Босне, Србије и Хрватске. У епским народним песмама делија је честа реч која означава младог јунака и храброг ратника. Морамо споменути и Делије – навијаче Црвене звезде.
    https://ucionicaistorije.files.wordpress.com/2012/11/delije.jpg

  8. bombas i ja bih okacio zastavu onog spirua na vasoj temi, ali ne znam iz koje su drzave

  9. Goldar raspali, predsednik im bio Sranjo Buđman, ustaša raspali.
    ✝ ИС ☆ ХС ✝
    ✝ НИ ☆ КА ✝

  10. bombas i ja bih okacio zastavu onog spirua na vasoj temi, ali ne znam iz koje su drzave

    Bombaš još briše spermatozoide s jogodičnih kostiju

  11. kakav spiru, poznato mi to nešto neki tim sa spiruom. Jebo Partizanoa a? Trebalo bi da je Belgija ako je Spiru

  12. Bobmili, kako je u krovnom takmičenju, što ne odgovaraš, što si ljut :(

  13. imamo 3:3 i realne šanse za nastavak borbe za šampiona evrope, vi u privatnom turniru u minusu vidim

  14. navijači zvezde su dobili ime delije kad cigan gleda tabelu privatnog turnira i kaže de li je de li je i skroluje kažiprstom

  15. A što vi iz krovnog takmičenja molite ljude iz privatnog turnira da vaš šampion uđe u to privatno takmičenje?

  16. lečki_mrav
    Bobmili, kako je u krovnom takmičenju, što ne odgovaraš, što si ljut :(

    Чека да чује шта ће да му измисле другари гробари са 2 ганглије више од њега, па да он то овдје понавља ко папагај.

  17. mitke pomaže dobrotvore

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.