Prijava

Ne sernjaj debeli.

Преостали мечеви

Дарушафака:
Цска г
Галатасарај к
Бросе г
Црвена звезда к

Ефес:
Жалгирис г
Фенербахче к
Олимпијакос к
Реал г

Басконија:
Бросе г
Панатинаикос к
Галатасарај г
Жалгирис к

Панатинаикос:
Армани к
Басконија г
Цска к
Макаби г

Црвена звезда:
Олимпијакос к
Барселона г
Уникс к
Дарушафака г

http://i.imgur.com/qbEijoL.png

Što efes ima zajeban raspored.

Jedino za baskoniju mislim da ce da ga izduva jer igra sa broseom, paom, galatom i zalgirisom. Ovi sto igraju sa cska i realom prolaze lagano

A mi cemo jebati olimpijakosa a sjebace nas raspala barselona tamo evo zapamtite ovaj post. Onda kad nam bude dolazio uniks ima da nam se odseku ruke jer je moranje vodice 15 poluvreme pa cemo u drugom da se macujemo sa lengfordom idiotom i na guz cemo da dobijemo

Ja ni ne znam za šta sad igraju CSKA, Real, Olimpijakos i Fener kad bi trebalo da ih boli uvo na kom će mestu da završe. A i očigledno ih boli uvo s obzirom na ove poraze. Jedino će nekoga možda da zanima borba za prvo mesto, a i to je čisto stvar prestiža.

Barsa mrtva će poigrati tamo to je jen kroz jen

Jedino pravo pitanje jeste je li potrebno više jaja za broj 6 ili broj 1 i šlaga

ajde bre ne daunišite, prolazimo sigurno, uniks ćemo dobiti 23 razlike, a i barsu jer se raspadaju ko lešine

a i darušafaka već dobila jednom cska, proradiće sujeta jaka kod rusa, kao kod bohora svojevremeno. a i efes puca od žalgirisa

Sanjao sam Simona kako šutira tri trojke sa pola terena da mi spasi život... I naravno, ćopavac sve omašio a mene mitraljezom izbušili ko švajcarski sir
Prolazimo, neću da vidim pesimizam

Poraz od Darusafake bi znacio njihov prolazak dalje, a ispadanje Efesa. Zvezda ide dalje u svakom slucaju.

Ja ni ne znam za šta sad igraju CSKA, Real, Olimpijakos i Fener kad bi trebalo da ih boli uvo na kom će mestu da završe. A i očigledno ih boli uvo s obzirom na ove poraze. Jedino će nekoga možda da zanima borba za prvo mesto, a i to je čisto stvar prestiža.

Pa ne znaci im prvo mesto, znaci im samo da su u prva 4 zbog domacinstva. Mislim ono zamisli sad da cska gleda da bude prvi da lupam izbegne efes i igra sa baskonijom haha bole ih kurci daj koga oces kad su vec real i oly u gornjem delu. Real isto tako zamisli da se plase zvezde i kao daj da zapnemo da igramo sa darusafakom lol

Neće da zapnu da bi siljili kurac nad slabijim protivnikom, nego da se iskurce sto su prvi. Ko gvozda u abi sto neće da pusti budućnost.

Ma jebe im se dal su prvi brt. Pa da im nesto znaci prvo mesto galata ne bi pobedila real ni u pet utamica jednu a cska bi sinoc pregazio darusafaku ko crvena armija svabu 45-e

Pa to i kažem, Ps, a CSKA, Real i Olimpijakos su manje-više sigurni na jednom od prva 4 mesta, možda će još jedino Olimpijakos da se iscima za svaki slučaj još sledeću utakmicu ili dve jebo sam im majku. A i šta njih boli uvo kad se šetaju kroz celo grčko prvenstvo, mogu i tu da odmaraju igrače. Fener bi već trebalo ozbiljno da shvati utakmicu protiv Efesa, ne verujem da će do tad da obezbede jedno od prva 4 mesta, ali bez Bogdana su poprilično slabiji.

I baš su se iskurčili u ovom kolu, Reme, prve tri ekipe izgubile, od toga Olimpijakos kod kuće od Galatasaraja, a Real i CSKA od naših direktnih konkurenata i njihovih potencijalnih rivala u top 8.

mene ovaj fajnal for podseća na predsedničke izbore, mi smo vučić, cedevita se nada tu nešto kao, oni su jeremić, budućnost je šešelj, a partizan radulović naravno

Možda su oni, Budućnost voli, iz pionira otići će goli, Zvezda je život, drugo su sitnice, pokidajmo sutra, naše glasne žice.

хаха одлично поређење за партизан

за овај други пост ти јебем све по списку

Vi jeste Vucic svakako i u prenesenom i u stvarnom znacenju.