Prijava

To gonzo. Ni napad nije lako nastimovati za kratko vreme, i tu se mucimo i sve nesto individualno, a ne odbranu.

Е, ако си ми одбрусио тим клиначким форама. Браво! Веома зрело од тебе, нема шта.

I nadam se za odbranu, Ps, ali jedino za to nisam neki optimista. Bjelicu je Radonja imao i prošle godine da igra tu jebenu četvorku koja nam je bila rak rana, ali... A ne mogu opet u tu priču oko Bjelicine pozicije haha

Za tim, štono reče Miroslav - tek smo počeli, i Alimpijević je tek počeo, neka poređenja između Mekela i Feldina su smešna

Митке Дилејни и Милер договорени идемооооо ХД

Митке Дилејни

А замислите да се брат стварно овако зове!

ХАхахахахаххахахаххаа! БИ ВОЛЕО А А !??

To je fendere jer si glup pa prekidam konverzaciju.

Lecki, ko je danas 4 a ko 5? Kad su na parketu bjelica i pero, bjelica i lesor ili pero i lesor ko je 5 a ko 4? Ko je kec a ko dvojka danas? Sta je bogdan bio u fenerbahceu, koja pozicija? Eno i na el fantaziju nema po dva igraca na poziciju nego su donje samo guard, forward...

Ko smo mi? Gde idemo?

Звезда. На Ф4 у Београдску Штарк арену.

Spanci su bili poslednje uporiste te stare skole sa 4 i 5 i uvek imali teske centre a eno barsa juce op serafan i moerman u petorci(doduse jer je tomic copav al nebitno). I real gura rendolfa na 5 valjda videli da je na ep odigrao lepo. Hajns, danston, veseli...

Štark? Nije više Kombank?

Nije više Kombank jer je istekao ugovor, ali ne znam da su potpisali sa nekim drugim. Za sada je samo Arena.

Звезда. На Ф4 у Београдску Штарк арену.

Ovo je tek pisanje, kaze mi ortak juce aaaa hrvati uzeli arenu xd reko kako brate uzeli kao pa stark. Nema veze sto je to sponzor i sto je uredno preplatio da se zove stark na odredjeni broj godina UZELI. Sto se mene tice moze da se zove i peja arena ako plate

I real gura rendolfa na 5 valjda videli da je na ep odigrao lepo

Pa da kad cigani ne znaju da promaše. Ne treba im skok jbg. Čudno mi je da gledam srpski klub sa očajnim ofanzivnim skokom.

Да, Деки. Наредних 5 година је Штарк Арена.

Prva recenica teksta i to boldovana:

Ugovor sa "Atlantik grupom" trebalo bi da bude potpisan za dve nedelje na pet godina

Meni ni napad nije nešto naštimovan, nego je Ročesti klasa pa se ne oseti toliko. Kad izađe nastaje gungula.

Ali ne budimo cigani iako jesmo, tek je početak sezone majku mu jebem, a već svi smenjuju pola tima. Pa setite se kako je bilo sa Radonjom na početku, kollo živaca nam je pojeo a sad bi svi ruku dali da se vrati.

Jel stvarno igrano u FMP areni?