КК Црвена звезда

  1. чему се надате ово је екипа ко кад је био онај ружни раденовић радиновић

  2. Добро управу си Митке, идемо понад о5

  3. Лопта је округла, Бач.
    ЕДИТ: За Химки.

  4. Али изгубили смо од НАЈСКУПЉЕ ЕКИПЕ У ЕЛ ХД

  5. А нисмо се обрукали. Недостају нам још бар 3 играча, баш имамо танку клупу.

  6. A jbg, nije toliko loše bilo, ali mi bacanja pucamo malo iznad 50%, oni trojke malo ispod toga, pa jebogabog pogodite bar ta bacanja

  7. Mada sad i ja jedem govna, ta bacanja su verovatno zbog umora, mi pre dva dana igrali tešku utakmicu sa Cedevitom, a Himki nije igrao od prošlog meča u Evroligi. I još imamo tanku klupu, što reče Mitke

  8. Јеби га нисмо се обрукали. Ајде да угазимо сад онај ПОНОС ИЗРАЕЛА хаха.

  9. Фино.. окренимо се макабију ипак као прошле или предпрошле године л е н т о.

  10. To je u junu, u decembru su bili u minusu jos 800 miliona evra

  11. ово је вероватно оригинални извор:
    https://twitter.com/zivstepa/status/922767963127799808

    стоји да су у великој були ако степа нешто није побркао за шта су мале шансе. али стоји и да су више пара од спонзора добијали за време весића и борбе за опстанак.

  12. Pa dobro, zaledicemo, pa opet.

  13. Dve stvari su mi nejasne:

    -Ne pise da je finansijski izvestaj za kosarkasku sezonu 2016/17 pa da se vrsi krajem juna.

    -Ne deluje kao finansijski izvestaj. Ako ih je neko nekad radio zna sta sve treba da sadrzi. Plus sto ne vidim razlog za logoima takmicenja u donjem desnom uglu.

    S obzirom na navedeno (xd) cenim da je fotosopirana neka odluka kluba vezana za takmicenja ili nekog igraca. Mozda i nije ko zna ali u svakom slucaju potrazivanja ne idu u saldo

  14. cime se lik bavi u zivotu ej..

    snima se nova reklama za lukoil, vucicupederu i covic u ulozi vojina i slobode, sta te pokrece mmm bebo ti

  15. степа је циган тако да не верујем да би фотошоповао.

    финансијски извештај се прави за календарску годину, ваљда. не за сезону. оно је одлука скупштине, а логои такмичења су ту вероватно зато што им је такав темплејт. биланс стања испод ми се чини да изгледа као што би требало да буде.

    Mozda i nije ko zna ali u svakom slucaju potrazivanja ne idu u saldo

    на који салдо мислиш? свако дуговање иде у расходе зато што свака фактура која се добије се књижи на трошак. једино ако имају нешто пуно кредита, онда не знам на којим ставкама се то види.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.