КК Црвена звезда

  1. Ovaj bratac će na kraju sezone imati prosek od 15-17 poena

  2. бацио бих бомбу у халу најрадије

  3. PIŠAAAAAAAAJ AHAHAHAHAHAHA

    ko je prvi rekao da okrećemo na poluvremenu

  4. Есам реко?!

    ЈЕБИ КАРАЈ ПРДИ!

  5. Ovo hu da fak ar ju ne da je blam nego mi se od blama kurac uvukao do dupeta toliko da imam utisak da sam sam sebe jebao unazad

  6. Bravo momci, moglo je to i lakse da se dobije da je alimpije blagovremeno ubacio davidovca ili apica da polome nogu tomasu, jer cemu inace sluze njih dvojica u rosteru

  7. Govna smo i nismo zaslužili pobedu, na navijače mislim.

    Sledeća tekma uuuaaauuu zvezda ja u košulji pravim selfi aaaa.

    Mrš majku vam jebem nezahvalnu.

  8. Ma slepac, Coa, ne zna ništa

  9. Navijaci ko neki svedjani boze me prosti

  10. JEBI KARAJ PRDI

  11. Coki legendo teraj feldina decko je novi mekel

  12. Shomy23

    Cenim da se Bjelica spušta na 4 kod Alimpijevića a da ćemo dovesti neku animalštinu crnu na centru. I da će Boriša izduvati, da će Rakićević postati Rebić i da ćemo dovesti Dilejnija. I još neku trojku ljutu crnu. Zapamtite ovaj post pičke.

    Bravo, druže, zamirisalo je baš i na ljutu crnu trojku kad su pomenuli dorela rajta i onda bi samo dilejni falio, ali ima vremena još iako dilejni dobija više prostora u atlanti. Evo kešelj otpao, može i zagorac npr., nije nužno da crn bude.

    Mitke i gonzo da se izjasne da li će sami pojesti govna koja su izasrali letos o feldinu kad smo im ps i ja objašnjavali zašto seru ili da im linkujemo i polijemo ih kofom govana xd

  13. Полако, има још времена да засере. Једна ласта не чини прољеће.

  14. Ja sam za kofu govana haha

  15. правићемо симона од гована

  16. Дајте кашику.

  17. lol coa, gde izvuče ovaj post brt, ali svaka čast, još jedan dokaz ko je ovde najveći stručnjak košarkaški, posle tilma naravno

  18. Pa rekao si da zapamtimo xd

    Tražio da vidim ko je srao o feldinu jer sam znao kad je tačno bilo jbg pa mi nije bilo teško da iskopam začas i tu si negde natrčao sa ovim, sasvim korektan post.

    I tamo si podržao mene i ps-a to mi je tad baš puno značilo sećam se, to je negde 2050. strana

  19. i meni dosta znači ovo, drago mi je što naše prijateljstvo cveta.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.