КК Црвена звезда

  1. Xa xa vucicu pedercino, znas li ti kone se obracas, top 9 timu evrolige iz prosle sezone

  2. Pa o kom coporu vi pricate vaskro i zapata danas hahahaha

  3. ahahahhaha kakav dan, musavcima ostao aleksandar musliu samo sto im stoji na zidu pored jehovinih svedoka isecaka

  4. Ocekujte u narednom periodu otvaranje tema
    Rk crvena zvezda
    Ok crvena zvezda
    Vk crvena zvezda

    Samo da provale u kom su sportu dobri

  5. JA ZNAM U KOM SPORTU JE DOBAR RATKO MLADIĆ

    U PUŠENJU KURCA AHAHAHA

  6. Hahahahhaha pa nisam ja rasni pa da cu se uvrediti na ovo, stavio ga cisto da ga ispostujem kad je bila presuda

  7. ISPOSTOVALI SU NJEGA U HAGU KURCEM HAHAHAHA

  8. Па готова је прича око пресуде, сад опет можеш ставити неки шупачки аватар у складу са карактером који одајеш преко овог налога.

  9. hahah jebo vas mladić, komunjara klasična, taj je vaš 100%, kod nas nije bilo tih crvenih kmera :D

  10. Ja znam da je sav skart od preko drine dosao ovamo al njega nam necete uvaliti HA HA HA

  11. To si ti pomiješao nešto, Kosovo nije preko Drine, Kosovo je tamo dole gde protiče Drim, slično je to Drina, Drim ali nije baš isto.

    Nakon osnovne škole, Mladić se seli u Beograd, gdje završava Vojnoindustrijsku školu u Zemunu. U Jugoslovensku narodnu armiju stupa putem konkursa na Vojnu akademiju dana 20. oktobra 1961. godine. Savezu komunista Jugoslavije se pridružuje 12. februara 1964. godine. U aktivnu vojnu službu stupa 27. septembra 1965, kada je potpisao vojnu zakletvu

    Beogradska manguparija hahahahah

  12. Bozanovici BOSNA I HERCEGOVINA cudan naziv za REPUBLIKU SRPSKU HAHAHAHAHA

  13. JEL IMA NEKI KOSOVAR U HAGU JA NEBIH REKAO HA HA HA

  14. ENDEHA hahahah ne znaš ni to bem ti sunce ahahhah

  15. NE ZNAM JA TE ISTORIJE JA SAM VREME POCEO DA MERIM OD SILASKA LEGENDE HA HA DJE VAM EVROLIGA

  16. igrali smo dobro, biće bolje

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.