КК Црвена звезда

  1. U pravu si mitke, 10 realu i 5 asistencija od toga ključne u završnici kad je ročesti bio van, valjda je video davidovca pa istripovao da je to fmp, poluigrač jbg

  2. Треба похвалити судије за уједначен критеријум дефинитивно. Нису судили она Дончићева подвлачења при улазу гдје мољака контакт и 2 бацања.

  3. Замало рекорд да падне, 19 тројки је чини ми се актуелни рекорд...
    Каква тренерска минијатура Алимпијевића у завршници увођењем Давидовца заиста капа до пода

  4. Sta bi dao da je Simon igrao veceras eh...

  5. Pa simon bi im sam dao 17 trojki xd

  6. Де бо Цоа, данас је био добар, видјећемо у наредним утакмицама. Само нека буде константан, ја одмах поједем своје говно и каем брао Цоа. И то са задовољством.

  7. A zato i kazem brate
    Tuga

  8. hahah trenerska minijatura aj ne lupajte jebene gluposti, lik je debil

  9. Дарко и Влада у трансу лудују мудују

  10. немам зле намере митке, само као спрдњица нека :)

    а реално (хехе реално) посрало нас је прејако да добијемо реал усред мадрида, вратиће се ово негде, фазон немања гордић даје тројку уз звук сирене са 19 метара и пушимо у полуфиналу аба лиге или тако нешто

  11. Treba pero da igra samo el. Sig(sig) je to i bio plan nego izgubismo one dve protiv buducnosti i cedevite pa ga je kidao protiv debilkoa tamo. Sve izgleda mnogo ozbiljnije kad on igra, ne mora cak ni da daje trojke samo da je na terenu i da se dere na dangubica npr ko danas

    E a jeste videli "raspravu" pere i rejesa dok su stajali oko reketa i cekali bacanja?

  12. дај неки косоварскији ник збуњује ме овај жив ти ја

  13. и нисам видео ту "расправу" шта је то било

  14. Jer ti razumes samo kosovarski? Xd

    Pa po gestikulaciji mi deluje kao da su komentarisali faul koji je rejes dobio vidim pero mu se smeje u facu i onako mu profesorski kenja nesto i rejes kao da mu pokaze rukom kakav je faul bio da ga udari po butini a pero ga lupi po ruci onako u fazonu aj bezi bre budalo i okrene se nekako za 180 stepeni teatralno bas ne mogu da opisem jbg al bilo mi zanimljivo prvo sto imas igraca kojem se prljavi rejes "pravda" tj sto je uopste usao u spiku sa njim(setimo se proslogodisnjij i preproslogodisnjih duela koje je vodio pa ih gledao ko govna) a drugo sto se ponasa brat kao da je u mogucnostima da ih isamara sve

    A i brate postuju ga sudije za faulove bas onako solidno i nad njim i od njega

  15. Evo ide repriza pa ako neko gleda nek obrati paznju u drugom pol

  16. промакло ми је то, јбг

    брт ја пера тако и доживљавам и чак би ми било нормално да он рецимо шамара по звездиној свлачионици радичевића дангубића итд али они родитељски кратки шамари а не кафански јбг да га изврне наопако

  17. Pero je covek institucija u EL, nije bilo ko... a izmedju ostalog jebavao je majke po Amerikama i nije dao ga jebavaju kao rukija... mudazija na kub...

  18. Pa i ja ga tako kapiram. Naravno ne kafanski pobio bi ih doduse obo tele dangubica bi mozda i resetovao u neki normalni mod haha (danas dade one dve ZAPANJIO ME al jos me nije ubedio da nije imbecil dug je to i trnovit put)

  19. И Симон је тако почео, увалио оне тројке Бајерну. Остало је историја. А сматрали смо га дебилом.

    Дангуба се из своје гусјеничне учаурености полако претвара у новог лептира Симоновића.