КК Црвена звезда

  1. Mladenovčani muda imaju velika

  2. добро је гле овај Едо Мурић муџахедин онај из Паће ја мсм ха ха

  3. Mitke i gonzo, našao sam opet, strana 2047-8, i fender kasnije kad ga je s mekelom poredio xd

    To je ok, mitke, poštujem.

    Danguba konačno počeo kršteno da igra, stvarno, da l' smo ga dočekali konačno, tj. da l' je on dočekao da se navikne konačno na ovaj izmenjen šut ili je samo trenutni bljesak neki to već ne znam

  4. Dobric novi mudonja u timu.

    Feldin u panati bio sugav igrac hahaha

  5. Добрић пегла момачки.

  6. A nećemo da širimo sad opet haha :D

    Koje crno šugav, i letos smo to pisali, pa ukratko opet, igrao je u ekipi sa kalatesom majkom džejmsom riversom gistom singltonom burusisom jebote i još su tad išle lopte na njega da rešava kao što im sad papas rešava tekme samo bre treba se privići na situaciju da nisi više šesti-sedmi igrač u ekipi jbg nego prvi tu uz ročestija, čak i ispred njega, nije lako dok probije
    to

    Edit: I dženkins je bio bog u zvezdi pa šugav u armaniju pa bog u zvezdi ali trebalo mu je vremena da se privikne na lidersku ulogu posle armanija pa je sad u himkiju opet šugaviji nego što je u armaniju bio i sutra će biti opet bog u nekom bambergu ili sličnom timu

  7. E nema toga prizno pola mu se prašta tovarimo ih dok god feldina poljeva tako to ide jbg mitke smatraj se tovarenim kad god feldin pogodi da ne pišemo svaki put

  8. Da li je na pomolu nova decembarsko-januarska serija jebanja redom?

  9. Леп си Митке

  10. Јебени судијски критеријум...

  11. ово нас може коштати меча јбт 3 личне ленто досудили човеку бјажи бре

  12. Da ih ne guraju k'o konje vodili bi sad laganih 18 razlike i puštali dobrića i davidovca da se sprdaju malo

  13. И таман се одлијепимо, креће судијско срање са бацањима.

  14. Izgleda da je dilan enis, iz mege onaj crnac na poziciji crnaca, solidno blizu i da će verovatno potpisati u toku sledeće nedelje jer pre toga ne može kao

  15. Ročesti enis (haha enis) i feldin pa ja ne znam osvajamo

  16. DOBRIĆ UKRO LAZIĆU MUDA U SVLAČIONICI

  17. Enis ide u nba na kraju godine vrv lepo bi bilo to radicevic rip sahranjen pored zize stojanovic xd

    Dobric jebe i posle pauze opa

  18. Ako govno ne svira nesportsku treba da udje neko da mu se najebe majke pa nek nas izbace iz el a u picku materinu

  19. гази колима судца

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.